Wiadomości z Garwolina

Policjanci na jednym odcinku drogi zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom za zbyt szybką jazdę

Dodano:
garwolin - Policjanci na jednym odcinku drogi zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom za zbyt szybką jazdę

Tylko jednego dnia policjanci z garwolińskiej drogówki wystawili kilka mandatów, a dwóm kierowcom zatrzymali także prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Wszystko to na jednym odcinku drogi w Górznie na ulicy Długiej.


Prowadzone przez policjantów ruchu drogowego analizy wskazują, że w Górznie na ulicy Długiej często dochodzi do przekraczania prędkości w obszarze zabudowanym. Systematycznie kierowane w to miejsce patrole wielokrotnie wyciągały konsekwencje wobec kierowców, którzy nie przestrzegali ograniczenia. Jednego dnia doprowadziło to do zatrzymania dwóm kierowcom uprawnień do kierowania za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. W piątek (10.06.) po godzinie 11, kierowcy audi i volkswagena jechali za szybko. Pierwszy przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h, drugi o 52 km/h. Teraz obaj muszą pomyśleć o innym środku  lokomocji. Mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami, a do ich konta kierowcy dopisano 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pod szczególnym nadzorem Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy wciąż znajduje się ulica Długa w Górznie. Kierowcy mogą się tam spodziewać częstych kontroli policyjnych. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o przestrzeganie obowiązujących limitów prędkości.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Predkosc (, #IP 9373d2c989) Odpowiedz

A po co jechać do Górzna niech staną na parkingu przy PKS w sobotę i niedzielę będą mieli 20 zabranych praw jazdy przeciez tam co weekend są pokazy ile dadzą radę do świateł i powrotem mistrzowie prostej.