Wiadomości z Garwolina

Wypadek na przejściu dla pieszych przy pasażu AS

Dodano:
garwolin - Wypadek na przejściu dla pieszych przy pasażu AS

Wczoraj około godziny 17.00 na przejściu dla pieszych przy pasażu AS w Garwolinie doszło do potrącenia mężczyzny, którzy przeprowadzał rower.

W zdarzeniu drogowym udział brały dwa pojazdy osobowe volkswagen i suzuki oraz mężczyzna przeprowadzajacy rower przez przejście dla pieszych.

Więcej informacji niebawem.

AKTUALIZACJA: 17 czerwca 2022, godz. 9.08:
- Wstępnie ustalono, że jadący rowerem po chodniku mężczyzna zszedł z niego tuż przed przejściem dla pieszych i wszedł na nie. Pojazd jadący ul. Kościuszki gwałtownie zatrzymał się przed przejściem, a auto jadące za nim uderzyło w jego tył i przepchnęło zatrzymany pojazd na zebrę. W wyniku zdarzenia 69-letni rowerzysta i pasażerka jednego z pojazdów trafili do szpitala - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Za zdjęcia i informacje dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Rower (, #IP de7c7e2409) Odpowiedz

Jak znam życie i mocherów ,to pewnie zeskoczył z roweru wprost na przejście. Nie dalej jak wczoraj, miałem taki przypadek,baba zeskoczyła na środku ulicy wprost pod mój samochód, bo zobaczyła sklep,na szczęście przeczucie mnie nie myliło, ale op.... dol dostała,tyle tylko że nic z tego nie zrozumiała

Wypadek (, #IP 59af907f68) Odpowiedz

Trzy zastępy straży pożarnej jak by karambol był na ekspresówce , widać kasa jest.

Szybciej im czas zleci (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Siedzenie 24h bywa bardzo męczące a tak przejadą się kawałek, postoją, popatrzą, pogadają i godziny lecą. Niedawno do przypalonego kotleta w blokach też kilka samochodów przyjechało.

Piesi (, #IP 24b10286a6) Odpowiedz

W Garwolinie piesi nie patrzą że samochód jest już blisko pasòw wchodzą na siłę ale kierowca nie zawsze jest wstanie wychamować

tylko że... (, #IP c35ac83722) Odpowiedz

To akurat nie ten przypadek, bo wyhamował samochód, który przepuścił tego Pana, ale jadący za nim zbyt szybko i nieuważnie kierowca nie zdążył wyhamować i wjechał mu w tył.