Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Lipówkach. Kierujący motorowerem w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Lipówkach. Kierujący motorowerem w szpitalu

14 czerwca w Lipówkach doszło do wypadku z udziałem osobowego seata i motoroweru yamaha.- Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 przy ul. Głównej w Lipówkach. Wstępnie ustaliliśmy, że 20-latek kierujący seatem wykonując manewr skrętu w lewo na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motorowerowi yamaha, którym kierował 53-letni mężczyzna. Kierujący jednośladem, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dokładne okoliczności wyjaśni prowadzone postępowanie – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.
Zdjęcia: OSP Lipówki

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pilawiak (, #IP 00175b4558) Odpowiedz

Ludzie bojkotujcie tą stację na Lipówkach, sztucznie zawyża ceny a jak ceny ropy na rynkach spadają to właściciel udaje że tego nie widzi, to jest najdroższa stacja w powiecie Garwolińskim!!

Dawid (, #IP cb74fcc233) Odpowiedz

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890