KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Barwny korowód przeszedł ulicami Garwolina

Dodano:
garwolin - Barwny korowód przeszedł ulicami Garwolina

Uroczysta msza święta i barwny korowód rozpoczęły święto Garwolina.

Wielkie świętowanie w niedzielę 19 czerwca rozpoczęło się o godzinie 10:00 w garwolińskiej kolegiacie uroczystą mszą świętą w intencji mieszkańców. Po niej ulicami miasta przeszedł barwny korowód, który zaprowadzi uczestników wydarzenia tym razem pod Pływalnię Miejską „Garwolanka”. To właśnie tam na dużej scenie wieczorem odbędą się koncerty, a przed południem odbędyło się oficjalne otwarcie dni miasta.

Już od godziny 11:00 w Parku 550-lecia przy „Garwolance” czeka na odwiedzających mnóstwo atrakcji – wesołe miasteczko dla najmłodszych, stoiska z rękodziełem, stoiska promocyjne i wystawowe szkół, stowarzyszeń, klubów sportowych, pasjonatów czy kolekcjonerów. Jest też okazja, by zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z bezpłatnych badań dermatoskopowych pomagających we wczesnym wykryciu nowotworów skóry, a także podzielić się tym, co mamy najlepszego – własną krwią – w ramach akcji honorowego krwiodawstwa PCK.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 279

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Monka (, #IP 48c636484e) Odpowiedz

WSZYSTKIE ZLOSLIWE KOMENTARZE TO ZAKOMPLEKSIONYCH LUDZI KTORZY MAJA PROBLEM ZE SOBA!!! BEXTRA IMPREZA ABY TAK DALEJ, SZKODA ZYCIA NA WASZE GDERANIE !!!

Monka (, #IP 48c636484e) Odpowiedz

WSZYSTKIE ZLOSLIWE KOMENTARZE TO ZAKOMPLEKSIONYCH LUDZI KTORZY MAJA PROBLEM ZE SOBA!!! BEXTRA IMPREZA ABY TAK DALEJ, SZKODA ZYCIA NA WASZE GDERANIE !!!

dno (, #IP 10900bc659) Odpowiedz

organizacja pochodu żadna ,orkiestra gra , zawodnicy wilgi mordy drą , konie jak za króla ćwieczka jadą , dzieci spędzone jak na pochód 1 maja kiedyś itd . Swita pod baldachimem a dzieci na skwarze przed garwolanką . Idiotyczny bieg gdzie bambus zawsze wygrywa i karetki szaleńców odwoziły do szpitala .drogi zamknięte do pracy nie sposób dojechać a są tacy co muszą i w niedziele do pracy . Zróbcie ten bieg na drodze technicznej wzdłuż obwodnicy a nie wmieście .Zawodnikom bez różnicy a ludzie odetchną

Nie ma czego świętować. (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Podczas wieczornego propagandowego występu na scenie towarzystwa wzajemnej adoracji nie usłyszałem żadnych konkretów co miasto osiągnęło. Odniosłem wrażenie, że największe osiągnięcie i duma miasta to uchodźcy z Ukrainy. Dobrze że bazarek zasłonięty wysokim szczelnym płotem to nikt tej nowoczesności i postępu Garwolina nie podpatrzył. Kładki nad smródką to też chluba miasta i chyba nigdzie indziej takich nie ma. Korki na ulicach to zawsze można wytłumaczyć że Garwolin to już metropolia i na drogach tłoczno jak w Warszawie.

Brud i zaniedbanie... (, #IP d8a72040f6) Odpowiedz

Dla mnie chodniki nie są czyste, kosze pełne, krzaki nie przycięte, za mało kwiatów i zieleni wzdłuż głównych ulic...

Rozwój.... (, #IP 820676bcb9) Odpowiedz

Pani Burmistrz i reszta świty zgodnie prawiła o rozwoju miasta...o tak zakorkowanie miasta rzeczywiście rozwija się w zawrotnym tempie. Zarządzanie miastem to jedna wielka porażka. Brud...tak zaniedbanego, brudnego Garwolina dawno nie było. Rządzący miastem i powiatem to towarzystwo wzajemnej adoracji, dbają tylko o własne interesy...

Z roku na rok coraz gorzej (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Atrakcji to ja tam żadnych nie widzę, może tylko koncert o 21 ale to raczej dla nielicznych bo większość takiej muzyki nie lubi. Fajerwerków też nie będzie a zawsze przyciągały one najwięcej ludzi zwłaszcza dzieci nie mogły się ich doczekać.

żenada (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Chcemy znać koszt występu tego zespołu. Burmistrz niezaradna uskuteczniała płaczki że nie ma pieniędzy na energię, wyłączyła oświetlenie miasta a tyle kasy znalazła na koncert i polityczną promocję psiapsy Orzełowskiej przed koncertem

ludzie (, #IP 10900bc659) Odpowiedz

każdy kto jest na stołku w tym mieście ,nie ważne czy dyrektor ,prezes itp dostaje kasę niby za pracę której to sumy nie ujawnia i ujawniać nie musi a jak już musi to nie mówi że 30 procent musi przelać na partię .Oczywiście inwestuje się i nie dziwcie się że ulica kosztuje milion ,budynek czy remont kilka milionów bo z tego trzeba oddać inaczej szybko kadry się wymiania .

``Z roku na rok coraz gorzej (2022-06-19 16:33`` (, #IP 722a597177) Odpowiedz

Tak, z roku na rok jest gorzej. Mieszkańców przybywa, bloki mieszkalne powstają, prywatni inwestorzy otrzymują pozwolenia na budowy blokowisk, ale infrastruktura dróg została w tyle. Radni wzajemnie się popierają we własnych interesach, garze sobie podnoszą za nic nierobienie, a wielu jest takich, którzy zielonego pojęcia nie mają w wielu tematach, ale w kilku komisjach zasiadają ``środki kapusty``!:-( Czy ratusz myśli o zakorkowanym mieście i spalinach z aut stojących w korkach? Dlaczego redaktorzy miejscowych mediów nie przeprowadzają rozmów na opisany wyżej temat z decydentami ratusza o korkach samochodowych sześć dni w tygodniu od rana do wieczora szczególnie ulic Kościuszki i Legionów? By z zadowoleniem obchodzić dni Garwolina musi być motyw, a ``zamydlenie`` oczu mieszkańcom zespołem muzycznym, Mszą Świętą i jakimś tam pochodem to zdecydowanie za mało pani burmistrz Świeczak:-(