czan maj 2022

Garwolin Sport

Zagraj w turnieju Rummikub!

Dodano:
garwolin - Zagraj w turnieju Rummikub!

Już w niedzielę 26 czerwca w Garwolinie odbędzie się Turniej Rummikub! Jest to eliminacyjny turniej mistrzostw Polski. Zgłoś się do zawodów.


Turniej Rummikub odbędzie się 26 czerwca 2022 roku w Garwolinie.
- w turnieju mogą wystartować wszyscy
- osoby z miejsc 1-3 otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca awans na Mistrzostwa Polski 2022
- godzina 16.00 w CSiK.

Organizatorami wydarzenia są: Jakub Brzozowski, TM Toys i CSiK.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ.

Dane kontaktowe do organizatora: jbrzozowski111@gmail.com.

R jak Rummikub
Wiesz, że Rummikub jest znany właściwie na całym globie? Na jego popularność wpływ mieli oczywiście jego wielbiciele ze wszystkich stron świata – od początku jego istnienia tworzyli kluby zrzeszające miłośników tej liczbowej gry. Krajowe rozgrywki, które stały się popularne wśród coraz większej liczby graczy, dodatkowo umocniły pozycję Rummikuba i wyróżniły go na tle innych gier. Olbrzymie zainteresowanie, z jakim się spotkały oraz rosnąca liczba państw, które zaczęły je organizować, skłoniły jej twórców – rodzeństwo Hertzano, do organizowania Międzynarodowych Mistrzostw. Dziś Rummikub to flagowa pozycja firmy założonej przez potomków Hertzano.

Rummikub jest produkowany w 25 wersjach językowych, sprzedał się w ponad kilkudziesięciu milionach egzemplarzy, a jego sprzedaż z roku na rok wcale nie maleje! Jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu ‘Gry Roku’ – w tym również w Polsce, a w roku 1997 zdobył tytuł najlepiej sprzedającej się gry w USA. W czym tkwi tajemnica popularności Rummikuba? W prostocie zasad, które nim rządzą oraz w emocjach, których każdorazowo dostarcza swoim graczom! Twórcy chcąc wyjść naprzeciw graczom żądnym dużej dawki adrenaliny zaprosili do gry Jokery, jakich jeszcze nie widziałeś! Chcesz się z nimi zmierzyć? Podejmij wyzwanie i zawalcz o zwycięstwo.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.