KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie pojazdów przy stacji Shell

Dodano:
garwolin - Zderzenie pojazdów przy stacji Shell

Dziś około godziny 10.00 doszło do zderzenia aut przy stacji Shell w Garwolinie. Kierowcy napotykają utrudnienia.


Kolejne zderzenie aut przy Shellu. Na skrzyżowaniu ul. Trakt Lwowski ze zjazdem na GSAG i Michałówkę bardzo często dochodzi do kolizji i wypadków.

Rozwiązania tego problemy na razie  nie widać na horyzoncie.

Więcej informacji niebawem.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca citroenem, wyjeżdżając z ulicy od strony Michałówki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadacemu od strony Garwolina ulicą Kościuszki Fordowi. Doszło do zderzenia pojazdów, w które następnie uderzył citroen Jumper jadący od strony Miętnego w kierunku centrum miasta. W wyniku zdarzenia 60- letnia kierującą fordem trafiła do szpitala - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi Krzysztofowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Świętowały Noc Kupały? (, #IP 262a51ee3e) Odpowiedz

666 Powiem, więcej, coraz bardzie w modzie jest spirytualnie autualne pukanie się wizgwolonych 100ruszek bez Zbigniewa i stonogi a z Nienacka nawet w ruchomym samochodzie. Azaliż jeszcze jest wola rzyci babć Koryntu z woli Koryćkania w narodzie? Żętę tak dopieszczoszę językiem francuzkim koleżanki szoferki PO troszę. NIE damy zrobić kozła ofiarnego z Jacka 6x9 ani 07 zgłoś się Sławka. Jajakoby jeszcze jurnego. Raz roku Siroławki. OBBI w dzieci obrodziły : https://m.youtube.com/watch?v=zKVb0GjH3pANoc

Gość (, #IP 018e6e1bc4) Odpowiedz

Tam nagminnie łamie się przepisy.np wjeżdżają od strony 17 ki na shell pierwszym zjazdem gdzie jest zakaz. A gdzie policja??? Ano stoją ukryci pod wiaduktem w Michałówce lub krzakach licząc na łatwy zarobek.ale tam gdzie mogliby zarobić to ich nie ma.

Georg Doggy (, #IP 2c38c1a54d) Odpowiedz

zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w garwolinie i okolicach auto jadące prosto ma pierwszeństwo przejazdu. w tym konkretnym przypadku wszystkie auta jechały prosto zatem nie ma mowy o czyjejś winie.

Każda okazja dobra do wypicia (, #IP 9684c6e644) Odpowiedz

Wino winem. Po winie cnota ginie. Ale jak autko nie jedzie prosto to tam alkohol jakiś był. Gorzej z gorzałą już być nie może. Są tacy pijacy prostacy, przysłowiowe szosowe picie, którzy skręcają w cale lub mało coby się owo picie nie wydało. Ekologia mieszania benzyny do BeeMWiny ze Spirytusem to jak nie chcieć alles misieć. 7

Tragedia to kierowcy (, #IP e98c7ce6f0) Odpowiedz

Skrzyżowanie stoi grzecznie wmiejscu

(, #IP a83cb33597) Odpowiedz

Uważam ,że to wina kierowców. Są nie uważni i dlatego dochodzi do kolizji. Wiele razy jeżdżę tamtędy i nie mam problemu z wyjazdem. Trzeba znać przepisy żeby prawidłowo włączyć się do ruchu. Ten co spowodował wypadek powinien ponownie iść na kurs prawo jazdy... żeby wiedzieć kto ma pierwszeństwo.... Światła tam mogłyby powstać ale co jak światła nie będą działać? Dalej nie będą wiedzieć kto ma pierwszeństwo... Pozdrawiam

(, #IP 278b135938) Odpowiedz

lecz sie

Tirowiec (, #IP fa4845c8fc) Odpowiedz

Brak świateł. Zapraszam włodaża miasta niech spróbuję wyjechać na Garwolin od strony Michałówki między 14-16 tą tam jest porażka a jak otworzą te sklepy na strefie to bedzie więcej wypadków. Bo zeby wbić sie do ruchu trzeba niestety wymusić.Tragedia....

Pietras (, #IP 3da6d4e42e) Odpowiedz

Dokładnie, pytanie ile jeszcze musi być wypadków w tym miejscu żeby postawili sygnalizację świetlna? I jeszcze pytanie co z terenem przemysłowym? X lat minęło i jakoś włodarze żadnego przemysłu nie ściągnęli... Kaskę brać, jeździć po festynach i kołach gospodyń to można owszem. Czy ktoś dba o region długofalowo czy tylko skupiają się na PR?

biedak (, #IP dfb4e44882) Odpowiedz

światła przy shellu??!!!!tylko i wyłącznie robdrondo