Ciekawe tematy z Garwolina

Na stacjach Orlen będzie odrobinę taniej. Sprawdź jakie warunki należy spełnić

Dodano:
garwolin - Na stacjach Orlen będzie odrobinę taniej. Sprawdź jakie warunki należy spełnić

Dziś na Twitterze prezes PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował, że koncern obniży nieco ceny paliw. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. U nas dowiesz się jak to zrobić i będziesz mógł od razu przystąpić do działania.

- Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat -30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie. W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko by w trudnym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze – napisał dziś na Twitterze Daniel Obajtek.

Informacje o aplikacji można znaleźć (i pobrać aplikację) TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Chinski Lotos z paliwem👻 elektrycznym z Rosji😁 (, #IP 97dded812a) Odpowiedz

🇨🇳🚘 Rząd w Pekinie oferuje dotacje w wysokości do 10 000 juanów (1500 USD) właścicielowi samochodu, który do 31 grudnia złomował stary samochód osobowy i kupił nowy samochód elektryczny.

Vivat Naczelnik Kaczyński (, #IP 2c38c1a54d) Odpowiedz

Nawet jeśli benzyna będzie po 15 złotych za litr a chleb po 30 za bochenek zarówno ja, jak i moja rodzina oraz wszyscy prawdziwi Polacy - katolicy z Garwolina i okolic będziemy głosowali na PiS.

Georg Doggy (, #IP 2c38c1a54d) Odpowiedz

Brawo PiS, Brawo Pan Prezes i Pan Naczelnik Kaczyński. Patrzcie i uczcie się, jak się zarządza kryzysem. Gdyby rządziło PO to benzyna byłaby po 20 zł za lity a chleb po 30 za bochenek.