Wiadomości z Garwolina

Martwe ryby i fetor ze zbiornika obok Wilgi

Dodano:
garwolin - Martwe ryby i fetor ze zbiornika obok Wilgi

Czytelniczka podczas piątkowego spaceru zauważyła, że woda w zbiorniku obok Wilgi w Garwolinie zmieniła kolor, a w powietrzu unosił się odpychający fetor. Dziś w zbiorniku widać było martwe ryby.- Od trzech dni to widzę. Coraz większy fetor w powietrzu, aż trudno oddech złapać w pobliżu. Wczoraj było gorzej, ale byłam bez telefonu... Nie ma w pobliżu żadnej kaczki. Wczoraj było po całości tego zbiornika wzdłuż całej linii brzegowej. Codziennie tam jestem niemal na spacerach od 3l nigdy wcześniej tego nie widziałam. Spływa to do smródki i dalej do rzeki obok młyna – napisała w korespondencji do KG Czytelniczka.

Dziś w zbiorniku można było zobaczyć martwe ryby. - Zdechłe ryby niestety potwierdzają, ze ktoś coś wylał – napisała dziś Czytelniczka.

Więcej informacji niebawem.

Zdjącia: Czytelniczka Wioletta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nieźle (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

A co obchodzą burmistrz śmierdzące ryby i dziwne akcje ze zbiornikiem. Ludzie ona ma wakacje, nic robić nie musi, przestańcie się czepiać.

Tak (, #IP 6f1f06365c) Odpowiedz

Kiedyś kosili rzeke w czerwcu tersz wodę spuscili a nie wspomnę o prywatnym retencyjnym. P burmistrz niech sobie wsadzi w tłustą d... ten zbiornik. Przed wyborami jako karta przetargowa. Pzw nic nie zrobi. Byly proby wybrania zarzadu kiedyś to pewien koles forsowal swojego kolesia az zablokowal wybory na czas az przybyli znajomi glosowac. Teraz jest jak jest i zarzad ma w du.... Tylko czemu procek z urzedu nie reaguje.

SMIERDZACA RZEKA WILGA W GARWOLINIE (, #IP c4479b73c0) Odpowiedz

miasto ma rzeke choc nie wielka ale ma bród smród z niej wielki i nikomu z władz to nie przeszkadza , burmistrz nauczyciel a wiadomo nauczyczycielom zawswze chodzi o kase jak w w PRL co tam rzeka wazneze zarzadzaja mistem i to pod zarzadem z PSL a moze i PZPR jak za PRL. cZY W KONCU KTOS ZROBI PORZADEK Z NASZA SMIERDZACA RZEKA WILGA,

Zagrożenie sanitarno epidemiologiczne (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Co na to sanepid? Czy padlina może tak sobie leżeć w wodzie?

Rzeka (, #IP 1640b80aa3) Odpowiedz

Morze ktoś nam wreszcie wytłumaczy dlaczego na okres zimy są podnoszone stawidla przy młynie skoro miasto ma zbiornik przeciw powodziowy czyżby to terz była fuszerka na skalę światową nie spełniającą wymaganej funkcji i celu kturemu miala służyć a kosztowała nie małe pieniądze.

aw (, #IP 2c38c1a54d) Odpowiedz

niech ci słownik ortograficzny wytłumaczy garwoliński analfabeto.

fuszerka za 30 baniek (, #IP c4479b73c0) Odpowiedz

bo to nie zbiornik retencyjny tylko fuszerka, retencja powinna byc połaczona z rzeka Wilga a nie jest ktos chcał zarobic kase na tej budowie

Zdychające ryby (, #IP 1640b80aa3) Odpowiedz

W tym mieście wędkarze to duża społeczność odpowiednio zagłosują przy następnych wyborach jeśli tak się podchodzi do majątku koła wędkarskiego Ryby są drogie i są własnością koła i związku wędkarskiego nikt ich wędkarzom nie daje za darmo są kupowane więc ta sprawa morze podlegać pod prokuratora skoro morzna skazać za znecanie się nad psem lub kotem tym bardziej morzna za celowe spuszczenie wody w zbiorniku.

KOŁO WEDKARSKIE- RYBY PODAJA (, #IP c4479b73c0) Odpowiedz

nikomu nie zalezy na rybach w zalewie tak samo jak nikomu nie zalezy na ławkach czy smietniczkach na tym Zalewie. W wodzie tego zalewu sa miliony potłuczonych butelek szklanych ale kogo to obchodzi wazne by dostac głosy w wyborach n i sprzedac Karty wedkarskie przez skarbnika koła wedkarskiego bo ON ma pare złotych z tego do kieszeni. TU NALEZY WSPOMNIEC O OSTATNICH WYBORACH WŁADZ KOŁA WEDKARSKIEGO. KOŁO LICZY OKOŁO 1200 WEDKARZY NA ZEBRANIEU PRZYSZŁO 20, WEDKARZY RESZTY NIE POWIADOMIONO POMIOMO ZE MAJA NR TEL KAŻDEGO,SA LUDZIE KTÓRZY COS MOGLI ZROBIC ALE PO CO WOWCZAS SKARBNIK BY NIE ZAROBIŁ, WYDAJAC kARTY WEDKARSKE BEZ EGZAMINÓW POCZATKUJACYM I MŁODYM. KTORY OBOWIAZUJE W PZW.WIEC NIECH ZADZA KOLESIE CZY RODZINKA.

Zalew (, #IP 1640b80aa3) Odpowiedz

To wlasnie wina spuszczania wody jest bardzo niski poziom wody w zalewie i zwyczajnie ryby zdychaja z braku tlenu i gotuja się w tej wodzie brawo pani burmistrz i miejscy urzędnicy którzy przy byle wykopie spuszczają wodę morze ktoś to wreszcie pokaże w ogulno krajowych mediach i zajmnie sie szerzej tym tematem.urzednicy niech sobie w domu odetną wode to dopiero zobaczą co to znaczy.

Niski poziom wody w rzece (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Miłośnicy przyrody mogą sobie poobserwować pływające bobry które wcale się nie boją i podpływają bardzo blisko do człowieka. Wystarczy usiąść na brzegu i popatrzeć.

KOSZT A MOZE ANEKSY (, #IP c4479b73c0) Odpowiedz

Spuszczanie wody ma sens dla niektórych Buduja lodowisko za najnizsza cena przetargowa. na pewno beda tak zwane utrudnienia przy budowie ktore trzeba bedzie wyrównac ANEKSAMI DO UMOWY LODOWISKA CHOC BUDOWA B OD RZEKI WILGA MIESCI SIE OKOŁO 200 METRÓW.

Nie (, #IP 900736ba2f) Odpowiedz

Aneksy to nieudolni wykonawcy chca pisać aby kase wydoic z idiotów zlecajacych. Że idioci to mozna wciskać że woda za wysoko. A kogo to obchodzi? A no obchodzi bo przychylnosc ma swoją cene... Dubeltowi idioci bo kto normalny buduje w tym miejscu? Juz basen zbudowano i kazdy deszcz zalewa. Ludzie pomyślcie i zobaczcie wku dalej w urzedzie obecne przynajmniej aby strzec interesów bylych juz.