Wiadomości z Garwolina

Kredyt 70 tys. zł - gdzie szukać najlepszej oferty?

Dodano:
garwolin - Kredyt 70 tys. zł - gdzie szukać najlepszej oferty?

Kredyt gotówkowy to wygodna forma pożyczenia od banku pieniędzy. Formalności są ograniczone do minimum, a zakres kwoty szeroki. Łatwo jest dopasować go do swoich potrzeb. Dodatkowo, kredyty takie można przeznaczyć na dowolny cel - remont mieszkania, wyjazd na wakacje czy kupno sprzętu AGD. Zobacz, gdzie znaleźć najlepszą ofertę kredytu.Kredyt gotówkowy - czym jest ten produkt?
Kredyt gotówkowy to bardzo popularny produkt bankowy. Po złożeniu odpowiednich dokumentów i podpisaniu umowy, otrzymujesz pieniądze, a cały proces najczęściej zajmuje około 2 dni. Z racji tego, że pożyczki gotówkowe są skierowane do szerokiego grona ludzi, formalności z nim związane są ograniczone do minimum. Jest on dedykowany osobom prywatnym, czyli należy przeznaczyć go na wydatki niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Co to jednak dokładnie będzie, zależy od ciebie, a bank w to nie ingeruje. Możesz przeznaczyć pieniądze z pożyczki na spłatę innych zobowiązań, na wakacje czy zakupy. Więcej o kredytach gotówkowych przeczytasz tutaj: https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/.

Formalności związane z kredytem gotówkowym
Choć kredyt gotówkowy jest szeroko dostępny i jego otrzymanie nie jest trudne, nie każda osoba może go otrzymać. Szczególnie, jeśli mowa o dość wysokich kwotach, takich jak na przykład 70 tysięcy złotych. Jakie warunki powinna zatem spełnić osoba starająca się o taki kredyt?
    • Musi być pełnoletnia.
    • Musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
    • Musi posiadać odpowiednią zdolność kredytową.
    • Musi pozytywnie przejść w bazach takich jak np. BIK.
    • Musi posiadać stałe źródło dochodu.

Po spełnieniu tych warunków należy złożyć w banku wniosek o kredyt i przedstawić dokumenty umożliwiające weryfikację zdolności kredytowej. Należy do nich przede wszystkim zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę, wyciąg z rachunku, na który wpływa wynagrodzenie, roczne rozliczenie PIT albo potwierdzenie wypłat emerytury/renty. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i podpisaniu umowy bank przelewa pieniądze na konto albo wypłaca je fizycznie. Cała procedura najczęściej trwa zaledwie 2-3 dni robocze.

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt na 70 tys.?
Banki chętnie oferują kredyty gotówkowe, ale oczywistym jest, że chcą na tym zyskać. To dlatego pożyczki są oprocentowane – koszty kredytu są dla banku po prostu zarobkiem. Warto wiedzieć, że kredyty mogą bardzo się różnić oprocentowaniem, nawet w obrębie tych samych kwot. Może okazać się, że w jednym banku zapłacisz dużo mniej za taką samą kwotę niż w innym.
To dlatego warto sprawdzić i porównać oferty. Nie trzeba robić tego jednak osobiście w oddziałach. Znacznie wygodniej jest zapoznać się w ofertami banków przez internet. Najwygodniej jest zrobić to za pomocą porównywarek internetowych. To bardzo użyteczne narzędzia, w których zestawione są pożyczki z różnych placówek – wraz z oprocentowaniem i innymi informacjami. W taki sposób łatwo znajdziesz ofertę kredytu na 70 tys., nie wychodząc z domu. Więcej na temat pożyczki w tej wysokości możesz przeczytać tutaj: https://finanse.rankomat.pl/poradniki/kredyt-70-tys-zl/.

Artykuł sponsorowany