KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

Policjanci z Garwolina najlepsi w piłkarskim turnieju służb mundurowych

Dodano:
garwolin - Policjanci z Garwolina najlepsi w piłkarskim turnieju służb mundurowych

25 czerwca w Górznie odbył się Otwarty Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej, w którym wzięli udział reprezentanci państwowej straży pożarnej, ochotniczych straży pożarnych i policji. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie zajęli w turnieju I miejsce.


Turniej pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wójta Gminy Górzno Waldemara Sabaka odbył się 25 czerwca. Wzięło w nim udział 10 drużyn z różnych formacji mundurowych, które najczęściej współpracują ze sobą podczas realizacji codziennych zadań. Tym razem funkcjonariusze spotkali się, by dzielić się sportową pasją, propagować ideę aktywności fizycznej, a także integrować się poza obszarem działań służbowych.

Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zwyciężyła w całych zawodach. Na podium stanęli również zawodnicy drużyn: II miejsce – OSP Górzno i III miejsce – OSP Łaskarzew.

REKLAMA:


- Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom, a w szczególności naszym Kolegom, których występy przyniosły zwycięstwo. Jesteśmy dumni i zawsze wspieramy Was naszym dopingiem. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia w rozwijaniu swoich sportowych pasji – czytamy na stronie KPP w Garwolinie.

Policjanci garwolińskiej komendy na co dzień pełnią służbę w różnych pionach Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Po godzinach spotykają się na hali i trenują swoje umiejętności piłkarskie. Sportowe zacięcie i doskonałą kondycję wykorzystują w codziennej służbie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.