czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 czerwca 2022 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 czerwca 2022 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


 
20 czerwca 2022 r.
Przed godz. 18 w miejscowości Wola Rębkowska samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do rowu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

Przed godz. 18 w miejscowości Trzcianka drzewo przewróciło się na drogę. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu drzewa na pobocze. W zdarzeniu udział brał jeden zastęp OSP.

22 czerwca 2022 r.
Przed godz. 14 na drodze ekspresowej S17 w miejscowości Sulbiny doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wstrzymaniu ruchu na drodze ekspresowej oraz wsparciu działań zespołu ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy medycznej poszkodowanemu mężczyźnie. W akcji trwającej prawie dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

23 czerwca 2022 r.
Przed godz. 8 na drodze ekspresowej S17 w miejscowości Gocław samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

REKLAMA:


24 czerwca 2022 r.
Przed godz. 10 w miejscowości Łaskarzew doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami łącznie podróżowało pięć osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej blisko dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

25 czerwca 2022 r.
Po godz. 9 w miejscowości Izdebnik doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

26 czerwca 2022 r.
Przed godz. 15 w miejscowości Wilga doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami łącznie podróżowało osiem osób, w tym dwoje dzieci. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osób poszkodowanych z pojazdów oraz udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie przekazano je przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Działania trwały blisko dwie godziny. W zdarzeniu udział brały trzy zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.