KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

Puchar Wójta Gminy Łaskarzew dla Drukarni Ragus!

Dodano:
garwolin - Puchar Wójta Gminy Łaskarzew dla Drukarni Ragus!

W sobotę 9 lipca 2022 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. Do Krzywdy przybyło osiem zespołów kategorii OPEN. W rywalizacji najlepiej spisali się zawodnicy Drukarni Ragus.


Mecze rozgrywane były w dwóch czterozespołowych grupach. Do fazy pucharowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Mistrzami turnieju zostali gracze Drukarni Ragus, którzy w finale pokonali po rzutach karnych Wiktora (0:0, k. 3:1).

W spotkaniu o brąz lepsza okazała się ekipa Best Meals Football Team, która wygrała z Championem Błażej 2:1. Królem strzelców z 5 bramkami został Oleg Lewicki z BM. Najlepszym bramkarzem został wybrany Rafał Talarek z Wiktora (1 wpuszczona bramka), a MVP turnieju zawodnik Drukarni Ragus Dariusz Zając, który swoja świetną postawą w obronie znacząco się przyczynił do wygranej swojej ekipy w turnieju.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i piłki, a najlepsze trzy dodatkowo medale. Nagrody wręczył Wójt Gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz.
Zawody sędziował Cezary Józwicki.

- Organizacja turnieju nie byłaby możliwa gdyby nie życzliwość i pomoc wielu wspaniałych osób. W szczególności dziękujemy rodzicom dzieci trenujących w Orlikach Snajpera za przygotowanie całego turnieju oraz przygotowanie pięknego i smakowitego bufetu.
Klub Sportowy Snajper Sośninka kieruje ukłony również w stronę Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Moniki Marciniak, pracowników szkoły oraz Pana Wójta Gminy Łaskarzew za możliwość zorganizowania turnieju na boisku w Krzywdzie – czytamy na FB Snajper Sośninka.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 32

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.