KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany 34-latek trafił do zakładu karnego

Dodano:
garwolin - Poszukiwany 34-latek trafił do zakładu karnego

Policjanci z Pilawy zatrzymali 34-latka, który był poszukiwany. Mężczyzna ukrywał się na terenie ogródków działkowych. Z policyjnego aresztu na ponad rok trafił do zakładu karnego.

Mieszkaniec powiatu garwolińskiego był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności. Powodem jego problemów z prawem były popełnione w przeszłości przestępstwa narkotykowe oraz wykroczenia.

- Działania policjantów z posterunku w Pilawie pozwoliły ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 34-latka. Dobre rozpoznanie doprowadziło do jego zatrzymania na terenie ogródków działkowych w gminie Pilawa, gdzie się ukrywał. W minioną sobotę (06.08.) późnym wieczorem wyraźnie zaskoczony mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi ponad rok – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

co za leszcz, zamiast bić się z policją o własną wolność to poddał się bez walki.