KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Obiekt biurowo-magazynowy powstaje w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Obiekt biurowo-magazynowy powstaje w Sulbinach

Firma Inter-Profil z Warszawy buduje w Sulbinach przy ul. Warszawskiej budynek biurowo-magazynowy. Sprawdź szczegóły.


Budowa trzykondygnacyjnego budynku biurowo-magazynowego jest własną inicjatywą Pawła Fliska, właściciela firmy Inter-Profil, który chętnie dzieli się szczegółami realizacji pomysłu. Część biurowa obiektu zajmie około 750 metrów2, a część magazynowa w tylnej części nieruchomości około 700 metrów2. Na parterze będą mogły mieścić się np. sklepy. Obiekt stoi na działce o powierzchni 4 300 m2. Zadanie ma zostać zakończone pod koniec 2023r. Najemcy otrzymają pomieszczenia gotowe do użytkowania w wyższym standardzie wykończenia, a nie tzw. stan deweloperski.

Obiekt nie ma jeszcze zakontraktowanego najmu. Do dyspozycji najemców i ich klientów będzie około 50 miejsc parkingowych. Dojazd będzie dostępny od ul. Warszawskiej, w tylnej części działki będą jeszcze dwie bramy i dojazd od bocznej drogi.

REKLAMA:


Działkę w Sulbinach Inter-Profil nabył w 2013r. Firma z Warszawy posiada też 2-hektarową nieruchomość w Garwolinie, miedzy halą magazynowa Ochnik, a Mrówką, zakupioną w 2015r.

Inter-Profil
Firma Inter-Profil zajmuje się budownictwem od 2002r. i ma na swoim koncie wiele dużych inwestycji. Swoje obiekty budowała także w powiecie garwolińskim i otwockim. MGOK i żłobek w Pilawie czy żłobek w Osiecku, to zadania realizowane właśnie przez Inter-Profil.

Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, ale posiada ono też swoja filię przy ul. Wiejskiej w Garwolinie

Inter-Profil świadczy profesjonalne usługi budowlano-remontowe. Z usług firmy korzystały tak renomowane przedsiębiorstwa, jak BUDIMEX S.A. czy STRABAG. Współpracuje z jednostkami budżetowymi (m.in. PKP Energetyka, Uniwersytet Medyczny, MZA) oraz developerami i inwestorami (Dom Development, J.W. Construction).

Zobacz wizualizację i zdjecia z placu budowy.

wizualizacje zewnętrzne: Biuro Projektowe Mały Domek z Garwolina
wizualizacje wewnętrzne: Biuro Projektowe Marcin Gozdalik, Warszawa


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 45

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Firma z Warszawy (, #IP 19953fcc88) Odpowiedz

Właściciel z Garwolina firma z Warszawy a dlaczego już pisze urzędnicy urzędu skarbowego z Garwolina nie pozwalają tu prowadzić większego biznesu a jak już go prowadzisz to tylko kontrole.

Z Warszawy? (, #IP 0b913beed8) Odpowiedz

Bardzo dobrze, że powstają takie inicjatywy. Natomiast firma jest z Garwolina, tylko zarejestrowana jest w Warszawie. Czy to wstyd być z Garwolina?

potargana sciezka rowerowa z niecieplina do lucina (, #IP a0d36c1ffe) Odpowiedz

Uwzgledniajac urbanistyke miasta Garwolin, stwierdzam jako przedszkilak ze to wies. Dla przykladu: w miescie lampy uliczne w nocy swieca swiatlem siaglym.

Nicola Kargul (, #IP 7af36af319) Odpowiedz

Wstyd i to wielki

Kto to ? (, #IP 280e1cf331) Odpowiedz

Wstyd to tak pisać !!!