KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie na S17. Policja szuka świadków (wideo)

Dodano:
garwolin - Zdarzenie na S17. Policja szuka świadków (wideo)

15 września w Anielowie na S17,na pasie w kierunku Warszawy, kierowca białego samochodu osobowego zajechał drogę kierującemu renaultem. Renault wjechało w barierki. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia. Wideo z tego zdarzenia trafiła na YouTube.


Do kolizji doszło o 14.11.
- Na miejscu okazało się, że kierowca nieustalonego na tę chwilę pojazdu zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy samochodu marki Renault, po czym odjechał nie zatrzymując się. Renault wjechało w barierki. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP w Garwolinie – informuje mł. Asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Garwolińska policja prosi o kontakt osoby, która mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia.

Wideo z kanału Stop Cham.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.