czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Renault dla strażaków z Głoskowa

Dodano:
garwolin - Renault dla strażaków z Głoskowa

We wtorek strażacy z OSP Głosków powitali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy Renault Midlum.

Druhowie i początkujący adepci pożarnictwa z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, we wtorek 29 września powitali średni samochód ratowniczo gaśniczy Renault Midlum 220.

Używany pojazd został zakupiony i przystosowany do użytku przez firmę Perfekt z Nakamowa. Zadanie zostało w całości sfinansowane przez samorząd gminy Borowie, dzięki zaangażowaniu wójta Wiesława Gąski. Pojazd został przyprowadzony spod Torunia przez wójta i druhów z Głoskowa na czele z prezesem OSP Markiem Makulcem. Eskortował go Ford Transit. Na strażaków czekał szpaler członków MDP z odpalonymi flarami.
Największą radość nowy nabytek sprawił oczywiście najmłodszym strażakom z MDP, którzy musieli go sprawdzić po swojemu. Renault zastąpi lekkiego forda, którym do tej pory strażacy z Głoskowa jeździli do akcji.

mat. pras., opr. AS, zdjęcia Wiesław Gąska

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.