KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych (12 - 18 września 2022r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych (12 - 18 września 2022r.)

Do trzech pożarów i trzech kolizji samochodowych wyjechali w ubiegłym tygodniu strażacy.


13 września 2022 r.

Zderzenie samochodów osobowych na S17

Po godz. 18 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Garwolinie na trasie S17 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz usunięciu samochodów z drogi. W akcji trwającej jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

14 września 2022 r.

Zderzenie aut w Jaźwinach

Po godz. 7 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Jaźwiny. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu źródła zasilania w pojazdach. W akcji udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

15 września 2022 r.

Zderzenie samochodów w Mariańskim Porzeczu

Przed godz. 7 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 801w miejscowości Mariańskie Porzecze. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródła zasilania w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej. W akcji trwającej niespełna dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


Pożar balotów słomy
Przed godz. 13 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Samogoszcz na naczepie samochodu ciężarowego zapaliły się baloty słomy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądów wody na palące się baloty. W akcji trwającej trzy godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz pięć zastępów OSP.

16 września 2022 r.

Pożar sadzy w kominie domu w Trojanowie

Przed godz. 19 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Trojanowie doszło do pożaru sadzy w kominie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu pieca i podaniu proszku gaśniczego do przewodu kominowego. W akcji trwającej ponad trzy godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

Pożar samochodu w Woli Łaskarzewskiej
Po godz. 19 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Woli Łaskarzewskiej pali się samochód osobowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody. W akcji trwającej dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.