KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Modernizują oświetlenie uliczne w gminie Garwolin

Dodano:
garwolin - Modernizują oświetlenie uliczne w gminie Garwolin

Gmina Garwolin pozyskała z Urzędu Marszałkowskiego środki na modernizację oświetlenia ulicznego w sołectwach: Ruda Talubska i Uśniaki.


Gmina Garwolin realizuje inwestycje w oświetlenie uliczne, co poprawi bezpieczeństwo i pomoże oszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. 17 lamp LED 39W-57W zostało zamontowanych na istniejących słupach elektrycznych niskiego napięcia w Rudzie Talubskiej. Zadanie kosztowało prawie 20 tys. zł.

Modernizacja oświetlania w Uśniakach kosztowała dokładnie tyle samo. Tam również zamontowano 17 lamp LED 39W – 57W.

Obie inwestycje otrzymały wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego, z programu Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw w kwocie łącznej 20 tys. zł.

zdjęcie poglądowe

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

A w sołectwie Sulbiny... (, #IP 393f0155b7) Odpowiedz

na drodze dojazdowej do ronda - ul. Warszawska od kilku lat stoją stoją gołe słupy bez lamp i.... ubogacają krajobraz tej ruchliwej drogi wyjazdowej z miasta na obwodnicę. Oświetlenie funkcjonuje od strony miasta jedynie do hotelu Sulbin... przypadek?