czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Wypadek na Święcie Hodowców Koni

Dodano:
garwolin - Wypadek na Święcie Hodowców Koni

Dziś na 10. Regionalnym Świecie Hodowców Koni doszło do przykrego zdarzenia. Podczas pokazu policjantka spadła z konia. Kobieta z podejrzeniem uszkodzenia ciała trafiła do szpitala.


Podczas policyjnego dynamicznego pokazu konnego na dzisiejszym Regionalnym Święcie Hodowców Koni w Górkach doszło do wypadku. Policjantka spadła z konia i z podejrzeniem uszkodzenia obojczyka/ barku została przetransportowana do szpitala. Pokaz został przerwany.

Policjantka otrzymała od uczestników widowiska brawa dodające otuchy. Policjantce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na kolejnym pokazie!

Więcej zdjęć i informacji niebawem.

zdjęcie wprowadzające i zdjęcia w tekście Urszula Chromik.
Pozostałe zdjęcia: AS

REKLAMA:


Aktualizacja: 18.00 dodane zdjęcia.

Aktualizacja 18.10: wideo ze zdarzenia.


Na drugim nagraniu od Czytelnika Wiktora widać, że koń poślizgnął się i to spowodowało dalsze problemy.Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Święto farsy (, #IP 539a5de9e8) Odpowiedz

Opóźnienia,zamiast żołnierzy na koniach policja która o przyjeździe dowiedziała się dzień wcześniej,konkurs z butelkami....2 miejsce dla ekipy która ominęła bele siana i powinna być zdyskwalifikowana,dziad z mikrofonem dla którego ciężko było słuchać,hitlerowski marsz lecący z głośników(dobrze że sama melodia).....czyżby człowiek odpoiedzialny za repertuar muzyczny wpisał w wyszukiwarkęmarszi ściągnął jak leci?

Święto farsy (, #IP 539a5de9e8) Odpowiedz

Ale trzeba przyznać że dziewczyny w mundurach do momentu tego nieszczęśliwego potknięcia konia jeździły dużo lepiej niż ten teatr konny przed nimi(bez ładu i składu, każda sobie na inne kopyto)

Święto farsy (, #IP 539a5de9e8) Odpowiedz

Dobra,ten marsz to byłpreusen glorianapisany w XIX wieku.Ale i tak się źle kojarzy.