Wiadomości z Garwolina

Mefedron i amfetamina w podręcznym bagażu 37-latka

Dodano:
garwolin - Mefedron i amfetamina w podręcznym bagażu 37-latka

37-latek podczas zwykłej kontroli drogowej wpadł z mefedronem i amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Zdradziło go nerwowe zachowanie w czasie spotkania z funkcjonariuszami.


W piątek 23 września po godz. 22.00 w Trąbkach funkcjonariusze z Posterunku Policji w Pilawie zatrzymali do kontroli drogowej osobową hondę.

- Jeden z pasażerów tego pojazdu zachowywał się nerwowo. Mężczyzna wprowadził w błąd policjantów, co do swojej tożsamości, podając dane brata. W trakcie kontroli osobistej w jego podręcznej torbie funkcjonariusze znaleźli kilkaset woreczków tzw. dilerek, elektroniczną wagę, a także 3 większe foliowe woreczki z zawartością białego i brunatnego proszku –
informuje mł. ssp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego i osadzili go w policyjnym areszcie. Zabezpieczony proszek trafił do dalszej analizy. Okazało się, że w woreczkach znajdowały się substancje psychotropowe w postaci mefedronu i amfetaminy o łącznej wadze ponad 40 gramów.

37-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.