Wiadomości z Garwolina

Do kwietnia rezerwacje sali w budynku OSP wstrzymane

Dodano:
garwolin - Do kwietnia rezerwacje sali w budynku OSP wstrzymane

Do kwietnia 2023r. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Maciejowicach wstrzymali rezerwację sali w swoim budynku. Powodem są wysokie rachunki za ogrzewanie gazowe…


„ Drodzy mieszkańcy.
W związku z bardzo dużymi rachunkami za ogrzewanie sali OSP jesteśmy zmuszeni wstrzymać rezerwacje w okresie jesienno-zimowy ( Październik - Kwiecień).
Jeśli chcielibyście wesprzeć i jakoś nam pomóc to prosimy o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.
Z uszanowaniem druhny i druhowie OSP Maciejowice.”


- to treść komunikatu na stronie OSP w Maciejowicach.

Budynek OSP ogrzewany jest gazem. Strażacy już teraz mają wysokie rachunki i nie spodziewają się poprawy sytuacji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Oko. Presd@kwartalnik_maciejowicki.pl (, #IP 2d76ed0671) Odpowiedz

Weźcie pożyczkę. Tak, ochoczo lansowali remont, modernizację i lifting remizy a wyszło wielkie G🔐. Gmina korzystała z remizy- sesje- niech finansują lokalne miejsce spotkań radnych, KGW, rozgrywki pracowników UG i GOK.

LANS NA OSP (, #IP fd1338be27) Odpowiedz

A może pomoże nasz ulubiony człowiek LANSUJĄCY się na OSP poseł Woźniak - on tak lubi publikować sobie zdjęcia przy okazji wizyt u strażaków :)

ParaBANK (, #IP 80c8c4e8f8) Odpowiedz

Proponuję przegłosować /sesja/ i .. wziąć kolejny kredyt na 20 lat.