Rozrywka | Kultura Garwolin

Wystawa gołębi w Garwolinie już po raz 11!

Dodano:
garwolin - Wystawa gołębi w Garwolinie już po raz 11!

W dniach 12 i 13 listopada w hali sportowej w Garwolinie przy ul. Żwirki i Wigury odbyła się XI Wystawa Gołębi im. Adama Moczulskiego organizowana przez Warszawski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.


Weekendowa wystawa upamiętniała Adama Moczulskiego, który wraz ze swoim bratem zapoczątkował wystawy w Garwolinie, tradycyjnie odbywające się w okolicach Święta Niepodległości.

W wystawie udział zobaczyliśmy około 600 gołębi z 44 ras wystawionych przez 39 wystawców. W niedzielę starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki wraz z burmistrz miasta Garwolin Marzeną Świeczak wręczyli puchary i nagrody dla najlepszych hodowców. W ciągu dwóch dni wystawę odwiedziło wiele osób.

Serdecznie gratulujemy Organizatorom i Wystawcom!

Źródło i zdjęcia: FB Powiat Garwoliński, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

max (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

potwierdzam , że wokół gołębi jest syf wielki .Szczury smród i bród. Gdzie kontrole sanepidu w hodowców ?

(, #IP bbfd57af45) Odpowiedz

Co tu podziwiać.Gołębie to smród, bród, szczury, przenoszone choroby i obsrane samochody. Masz sąsiada gołębiarza to współczuję .

(, #IP bbfd57af45) Odpowiedz

Co tu podziwiać .Gołębie to smród, bród, szczury i Obsrane samochody. Masz sąsiada gołębiarza to współczuję .