Wiadomości z Garwolina

Zaginął Łukasz Koźlak z Podzamcza

Dodano:
garwolin - Zaginął Łukasz Koźlak z Podzamcza

Garwolińscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 40-letniego Łukasza Koźlaka, mieszkańca miejscowości Podzamcze gm. Maciejowice. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę w marcu 2022 roku.


Łukasz Koźlak ma 170 cm wzrostu, ma krótkie ciemne włosy. Znaki szczególne: tatuaż na prawej ręce tygrys lub głowa tygrysa, blizna na twarzy po ranie ciętej. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez rodzinę w marcu, prowadził wędrowny tryb życia.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionym, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie pod numerem telefonu 47 7075 200. Telefon alarmowy 112.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.