Wiadomości z Garwolina

Taka maszyna przejechała przez powiat garwoliński

Dodano:
garwolin - Taka maszyna przejechała przez powiat garwoliński

Między 19 a 21 listopada trasą S17 transportowana była maszyna TBM, która będzie wykorzystywana do drążenia tunelu na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Babica (woj. podkarpackie). Z MOP Wola Korycka wyruszy tej nocy w dalszą podróż.


W nocy z 19 na 20 listopada maszyna TBM dotarła do węzła Lubelska (S17) około godz. 6.00, gdzie zaplanowany był postój w ciągu S17 do 20 listopada do godz. 22.00. Kierowcy jadący od Zakrętu (DK2) mieli do dyspozycji jeden pas ruchu.

20 listopada o godzinie 22:00 transport maszyny TBM wyruszył drogą ekspresową S17 w kierunku Lublina do MOP Wola Korycka, gdzie około godziny 5:30 dotarł na kolejny postój, który ma trwać do 21 listopada do godz. 22:00. Transport maszyny TBM poruszał  sięz prędkością do 10 km/h w obrębie obiektów mostowych, a poza nim w granicach 20-30 km/h. W związku z tym, w czasie przejazdu konwoju drogą ekspresową S17 pomiędzy węzłem Lubelska i węzłem Gończyce, mogły tworzyć się zatory na jezdni w kierunku Lublina.

Na obwodnicy Garwolin transport znalazł się około godziny 3.00. Transporty powinien być już na MOP Wola Korycka, skąd około 22.00 wyruszy do MOP Markuszów, już na terenie województwa lubelskiego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.