czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Posiadał znaczną ilość narkotyków. Trafił do aresztu

Dodano:
garwolin - Posiadał znaczną ilość narkotyków. Trafił do aresztu

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminę. Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego śledztwa prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.


Funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminę. Gdy policjanci zapukali do drzwi 37-latka, był on na tyle zaskoczony, że nie zdążył pozbyć się dowodów przestępstwa. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli 170 gramów marihuany. Mężczyzna posiadał również substancję psychotropową w postaci amfetaminy.

37-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.