czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Imieniny Świętego Mikołaja w Jedynce

Dodano:
garwolin - Imieniny Świętego Mikołaja w Jedynce

Imieniny Świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od codzienności szkolnej. Taka okazja pojawiła się też w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie.


Mimo braku białego puchu 6 grudnia 2022 roku w SP nr 1 w Garwolinie panowała iście świąteczna atmosfera. Urodzaj i obfitość mikołajkowych stylizacji dostrzec można było na szkolnych korytarzach i to nie tylko w ubraniach uczniów, ale również w przystrojonych drzwiach klas.
Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że niecierpliwie oczekują na Mikołaja.

REKLAMA:


Mikołaj nie zapomniał o szkole im. Marii Konopnickiej. Zwiedzanie szkoły umiliła mu przepiękna wystawa dekoracji na drzwiach każdej klasy.

Mikołajowi bardzo się podobało w szkole i powiedział, że przyjedzie do szkoły za rok.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.