czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Rzecznik praw dziecka w garwolińskim przedszkolu (wideo)

Dodano:
garwolin - Rzecznik praw dziecka w garwolińskim przedszkolu (wideo)

6 grudnia rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak odwiedził przedszkole Mały Europejczyk w Garwolinie. Do przedszkola zawitał też Święty Mikołaj z prezentami.


Rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak, w towarzystwie burmistrz Garwolina Marzeny Świeczak, odwiedził Przedszkole Mały Europejczyk w Garwolinie. Goście pojawili się w placówce na zaproszenie dyrektor Haliny Małgorzaty Warczyńskiej.

Oprócz Mikołaja Pawlaka w przedszkolu pojawił się inny Mikołaj - ten Święty.

REKLAMA:


Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań przygotowywały listy do Świętego Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia o upragnionych prezentach.

Mikołaj zawitał do placówki zabytkowym volkswagenem.

info i zdjęcia: PP Mały Europejczyk, opr. AS

Spotkanie z Św. Mikołajem i jego pomocnikami minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Gość obdarował wszystkie dzieci prezentami. Elfy nie tylko niosły prezenty, ale kolejne marzenia, pomysły i cele dzieci do zrealizowania w przyszłym roku.

W rolę Mikołaja wcielił się Marcin Gorbaczuk.

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 143

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Rzecznik praw dziecka (, #IP 2759142629) Odpowiedz

Jeśli ten jegomość broni praw dziecka to jest to jedno wielkie nieporozumienie. Zachodzę w głowę jaki cel ma pani dyrektor aby zapraszać tak skompromitowane osoby jak pan rzecznik