czan maj 2022

Garwolin Sport

Zdrowie Garwolin na 4. miejscu Zimowego Pucharu Polski

Dodano:
garwolin - Zdrowie Garwolin na 4. miejscu Zimowego Pucharu Polski

W Kozłowie koło Gliwic został rozegrany Zimowy Puchar Polski w Beach Soccerze. Zdrowie Garwolin zaprezentowało się całkiem nieźle, zajmując 4. miejsce na 8 drużyn grających w turnieju.


Żeby dotrzeć do półfinału, Zdrowie Garwolin musiało wyjść z czterozespołowej grupy. W pierwszym spotkaniu, po wyrównanym meczu Zdrowie wygrało 9 do 8 z Hemako Sztutowo. W kolejnym, były już znacznie trudniej. Drużyna z Garwolina uległa aż 12:5 KP Łódź, zespołowi, który jest wicemistrzem Polski.

W meczu ze Zgodą Chodecz, Zdrowie wygrało 4:1. W półfinale z UKS Milenium Gliwice, niewiele zabrakło do awansu. Zdrowie ostatecznie przegrało 3:4.

Spotkanie o 3. miejsce przypominało to z fazy grupowej. Zdrowie przegrało 2:13 z KP Łódź.

REKLAMA:


Skład Zdrowia: Emil Anusiewicz br.,  Filip Gac kpt.,  Marcin Magi Makulec, Sebastian Papiernik,  Michał Zalewski, Damian Matysiak, Bartłomiej Gołasiewicz, Wojtek Jonczak i Jakub Wągrodzki.

Imprezę wygrało Boca Gdańsk.

Klasyfikacja końcowa
1. Boca Gdańsk
2. UKS Milenium Gliwice
3. KP Łódź
4. Zdrowie Garwolin
5. FC 10 Zgierz
6. BSC Hemako Sztutowo
7. Zgoda Chodecz BSC
8. BSC Termy Poddębice


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.