czan maj 2022

Garwolin Sport

Dariusz Rojek wygrał VIII kolejkę Ligi Bowlingowej

Dodano:
garwolin - Dariusz Rojek wygrał VIII kolejkę Ligi Bowlingowej

W VIII kolejce Ligi Bowlingowej rozgrywanej w Borowiu poza gorszą grą Pawła Sabaka i Piotra Prokurata bez większych niespodzianek. Kolejkę, po raz drugi w tym sezonie, wygrał Dariusz Rojek.


VIII kolejka 16 stycznia 2023
Świetne eliminacje zaliczył Arkadiusz Dłużniewski (745 punktów), niewiele gorzej zagrał Łukasz Osiak, trzeci był Igor Duk. W półfinale Łukasz Osiak grający z Arkadiuszem Dłużniewskim podzielili się punktami bonusowymi - raz lepiej rzucał Łukasz, raz Arek i obaj weszli do finału. W Pojedynku Rojka z Dukiem, to ten pierwszy był znacznie lepszy i zostawił kolegę na etapie półfinału. Marcin Sabak wywalczył awans w pojedynku z Przemysławem Zarzyckim. Panowie Prokurat i  Głuchowski zakończyli grę na półfinale.

W finale najlepiej rzucał Dariusz Rojek. Najlepsza trójka kolejki ułożyła się następująco (od najlepszego): Dariusz Rojek, Arkadiusz Dłużniewski, Łukasz Osiak.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.