czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

50-latek skazany za oszustwo trafi do więzienia

Dodano:
garwolin - 50-latek skazany za oszustwo trafi do więzienia

Garwolińscy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez sąd w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. 50-latek był poszukiwany do odbycia zasądzonej kary 2 lat pozbawienia wolności za oszustwo.

- Do zatrzymania 50-latka doszło wczoraj około godz. 18.00 podczas codziennej służby obchodowej policjantów z rewiru dzielnicowych garwolińskiej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w Sulbinach. Do tej pory mężczyzna często przebywał na terenie Warszawy. Sąd skazał go na 2 lata pozbawienia wolności za oszustwo - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

50-latek został doprowadzony do garwolińskiej komendy, a następnie zgodnie z poleceniem sądu przewieziony do zakładu karnego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.