czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policja zatrzymała 40-latka poszukiwanego listem gończym

Dodano:
garwolin - Policja zatrzymała 40-latka poszukiwanego listem gończym

40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Szereg policyjnych ustaleń doprowadził do odkrycia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Do zatrzymania doszło w Łaskarzewie. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.


Zatrzymywanie osób poszukiwanych, szczególnie listami gończymi, jest jednym z najbardziej pracochłonnych zadań policji. Funkcjonariusze z garwolińskiego Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób prowadzą wiele takich spraw. To często żmudna i drobiazgowa praca wykorzystująca wszelkie dostępne źródła informacji o poszukiwanych. Wiąże się ona często z wyjazdami w inne części Polski, współpracą z jednostkami policji z innych powiatów i województw oraz z policją i służbami innych państw.

REKLAMA:


- Na listę osób poszukiwanych nie trafiają osoby niewinne i przypadkowe. Tylko w ciągu tygodnia garwolińscy policjanci ujawnili 14 osób poszukiwanych. Wśród nich był  zatrzymany niedawno przez policjantów z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego 40-latek poszukiwany listem gończym. Unikał odpowiedzialności pomimo skazania za kradzież w warunkach recydywy – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


- 40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Szereg policyjnych ustaleń doprowadził do odkrycia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Do zatrzymania doszło w Łaskarzewie. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności – dodaje policjantka.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.