KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Drugie miejsce, druga klasa sportowa i siedem życiówek Eweliny Kucharskiej

Dodano:
garwolin - Drugie miejsce, druga klasa sportowa i siedem życiówek Eweliny Kucharskiej

Duży sportowy sukces zanotowała w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza wieloboistka Wilgi Garwolin, Ewelina Kucharska.

W trwających dwa dni zmaganiach Ewelina Kucharska poprawiła w siedmioboju rekord życiowy o ponad 300 punktów i zajęła drugą pozycję, a w biegu na 100m ppł uzyskała dodatkowo normę na II klasę sportową.

- Uzyskany wynik 3973 punkty, zapewnia mojej podopiecznej  pewny udział w Mistrzostwach Polski Juniorek, które odbędą się w dniach 16-17 czerwca w Warszawie. Szkoda ze w biegach  przez płotki i na 200 m wiał przeciwny wiatr, bo 4 tysiące punktów było w zasięgu Eweliny. Cieszy również 7 rekordów życiowych co zdarza się niezwykle rzadko, a należy tu dodać, że w kategorii juniorek obowiązuje 84 centymetrowa wysokość płotków i większa waga zarówno kuli jak i oszczepu - komentuje szkoleniowiec klubu Stanisław Buszta.

REKLAMA:


Wyniki poszczególnych konkurencji:
100m ppł – 15.67s – rek. życiowy
Skok wzwyż – 139 cm – rż
Pchnięcie kulą 4 kg – 9.04m rż
200m – 28.62 s

Skok w dal – 4.92m – rż
Rzut oszczepem 600g – 33.34m rż
800m – 2.38.70s rż.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Garwolina w ramach zadania publicznego.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.