czan maj 2022

Garwolin Sport

Trzeci etap ŻTC BIKE RACE już w niedzielę!

Dodano:
garwolin - Trzeci etap ŻTC BIKE RACE już w niedzielę!

Przed nami trzecia odsłona cyklu ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja w najbliższą niedzielę, 21 maja odbędzie się w Garwolinie.

Garwolin, który w tym roku obchodzi swoje 600-lecie będzie gospodarzem najbliższego etapu ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja przebiegać będzie przez centralne ulice miasta, na 27-kilometrowej rundzie. Start i meta zlokalizowane zostaną w Garwolinie przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i prosto do Garwolina. W Garwolinie wjazd Jana III Sobieskiego i Wiejską do Alei Legionów, gdzie jest meta. Start pierwszej grupy startowej zaplanowano na 12:30.

REKLAMA:


- Zapraszamy na najbliższy etap naszego cyklu. To już trzecia tegoroczna odsłona. Jeżeli wierzyć zapowiedziom synoptyków czeka nas idealna pogoda na ściganie, a do tego trasa, która zadowoli każdego sympatyka zmagań na szosie - zachęca do udziału w rywalizacji, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Oprócz rywalizacji w Garwolinie, zawodników czekają w tym roku jeszcze zmagania w ramach cyklu w Opocznie, Wiskitkach, Żychlinie, Serocku, Białej Rawskiej, Górze Kalwarii, Warce i Żyrardowie. Zresztą w tym ostatnim zaplanowano także Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport oraz dla Amatorów ze startu wspólnego. Odbędą się one 25 czerwca 2023 roku.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

gar wol in (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

Super widok tego peletonu. Szkoda, że kibice w domu przed smartfonami :( , grillem :) lub kolejnym dniem picia :)