KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Śmierć na drodze przy S17 w Lubicach

Dodano:
garwolin - Śmierć na drodze przy S17 w Lubicach

Dziś na drodze lokalnej przy S17 w Lubicach doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.


Dziś po godzinie 16.00 w Lubicach zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby odniosły obrażenia.

- Niestety jedna osoba, kobieta będąca pasażerem, mimo starań wielu ratowników zginęła na miejscu – informują strażacy z OSP Gocław.

Na miejsce zdarzenia przyjechały: JRG Otwock, WSP Celestynów, OSP Lubice, OSP Gadka, OSP Kołbiel, OSP Gocław, pogotowie ratunkowe i policja.

Zdjęcia: OSP GocławREKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dominik (, #IP 5a7db2cc01) Odpowiedz

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

ić stond (, #IP 8e4fe19da2) Odpowiedz

Pytał cię ktoś o zdanie? Wszędzie spamujesz. Wypad stąd.

Tirowiec (, #IP e114dc6ed2) Odpowiedz

Tą drogą jeździ wiele samochodów i raczej nikt nie przestrzega znaków ograniczenia prędkości. Nigdy jeszcze nie widziałem na tej drodze policji. Stoją po krzakach zakamuflowani z laserkami. A nie ma ich tam gdzie powinni być...