KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wprowadził do obrotu znaczną ilość narkotyków. Został zatrzymany

Dodano:
garwolin - Wprowadził do obrotu znaczną ilość narkotyków. Został zatrzymany

Kryminalni z zespołu dw. z przestępczością narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali 27-latka, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Warszawie. Na wniosek policjantów i prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi do 12 lat więzienia.


To kolejne już zatrzymanie do sprawy narkotykowej, prowadzonej w tym roku przez policjantów z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy.

- Dzięki żmudnej i wytężonej pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej funkcjonariusze z Garwolina w nocy z wtorku na środę (23/24 maja) zatrzymali 27-latka, uwikłanego w przestępstwa narkotykowe. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna uczestniczył w obrocie znacznych ilości środków odurzających. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli dodatkowo narkotyki w postaci haszyszu oraz marihuany – informuje podkom. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Na wniosek policjantów i Prokuratury Rejonowej w Garwolinie, sąd zastosował dzisiaj wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za przestępstwo polegające na wprowadzaniu do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Raf (, #IP da1cd3ca87) Odpowiedz

głupie to prawo bardzo głupie , chłopakowi grozi do 12 lat za to ze coś tam handlował, ale nie wiem czy wicie ze PO myśli poważnie nad zalegalizowaniem marihuany