czan maj 2022

Garwolin Sport

Mityng Lekkoatletyczny dla Szkół Ponadpodstawowych (zdjęcia)

Dodano:
garwolin - Mityng Lekkoatletyczny dla Szkół Ponadpodstawowych (zdjęcia)

Dziś na stadionie sportowym przy ZS nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie młodzież ze szkół ponadpodstawowych powiatu garwolińskiego rywalizowała w kilkunastu konkurencjach podczas XVI Mityngu Lekkoatletycznego w Ramach Powiatowych Igrzysk w Lekkoatletyce Szkół Ponadpodstawowych z Terenu Powiatu Garwolińskiego.

Dziewczęta i Chłopcy – 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 4 x 100 m, 4 x 400 m (1 okrążenie); kula 3 i 4, 5 i 6 kg, oszczep 600 i 800 g, dysk 1kg i 1.5 kg, skok wzwyż; skok w dal.

Celem mityngu była popularyzacja lekkoatletyki wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu garwolińskiego – wyłonienie najlepszych szkół w punktacji drużynowej. Patronat nad wydarzeniem objął starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki.

Wiećej informacji wkrótce.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 104

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zdjecia (, #IP 613cb22c45) Odpowiedz

Dlaczego galerii zdjęć nie można otworzyć?