czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Ewelinie. Trzy osoby w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Ewelinie. Trzy osoby w szpitalu

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Ewelinie. Pojazd osobowy wypadł z drogi. Trzech uczestników z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

- Garwolińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w 10 września przed godz. 23.00 w Ewelinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 20-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w drzewo. Zarówno kierujący jaki i dwóch pasażerów w wieku 22-lat trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.