Maria Zofia Koc, senator VIII, IX, X kadencji, wicemarszałek Senatu RP IX kadencji, przewodnicząca senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności X kadencji. Jest senatorem z okręgu nr 47, który obejmuje powiaty garwoliński, miński i węgrowski. Jest Pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu 47. Z wykształcenia etnograf, animator i menedżer kultury, samorządowiec. Była przez kilkanaście lat dyrektorem Sokołowskiego Ośrodka Kultury, radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego, wiceburmistrzem Węgrowa. Mężatka, mama trojga dorosłych dzieci, babcia czworga wnucząt. Pochodzi z powiatu Sokołowskiego, mieszka w Węgrowie. Od lat blisko współpracuje i wspiera samorządy na terenie swojego okręgu.
Kuriergarwolinski.pl: Dlaczego zdecydowała się Pani kandydować do Sejmu? Do tej pory była Pani senatorem…
Maria Koc:
Maria Koc:
reklama
KG: Co Pani zdaniem należałoby zmienić w powiecie garwolińskim? Czy ma Pani jakiś pomysł na nasz powiat? Co się Pani nie podoba w powiecie garwolińskim?
MK:
MK:
KG: Jak Pani oceni rozwój GSAG? Czy to, że GSAG nie jest Specjalną Strefą Ekonomiczną utrudnia czy może ułatwia jej rozwój?
MK:
MK:
KG: Co się Pani podoba w powiecie garwolińskim?
MK:
MK:
KG: Czy Pani dotychczasowe doświadczenie zawodowe może Pani jeszcze pomóc w zmianie powiatu garwolińskiego na lepsze? Co zyska powiat, jeżeli Maria Koc będzie w Sejmie?
MK:
MK:
KG: Nie jest żadną tajemnicą, że lokalne środowisko PiS jest podzielone. Czy istnieje możliwość naprawy tej sytuacji?
MK:
MK:
KG: Czy polska przedsiębiorczość nie jest przeregulowana? Czy naprawdę na każde działanie we wszystkim co robimy musi być „papier”? Czy sytuacja, w której dziewczynka miała być ukarana za sprzedaż owoców powinna się wydarzyć? Czytaj( Gorzka lekcja przedsiębiorczości ) Czy to nie zniechęca dzieci do przedsiębiorczości? Czy dziś nastolatek nie może (jeśli chce i nie jest do tego zmuszany) dorobić w prosty sposób?
reklama
MK:
KG: Czy e-paragony i Krajowy System e-Faktur dadzą rządowi polskiemu pełną wiedzę o wszystkich zakupach każdego polskiego obywatela?
MK:
MK:


Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.