czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

Refresh odświeżył utwór Sojki Tolerancja

Dodano:
garwolin - Refresh odświeżył utwór Sojki Tolerancja

Refresh (DJ i producent z Garwolina) lubujący się w odświeżaniu klasyków muzyki rozrywkowej, po remakeach takich hitów jak ONA ''Teraz już wiem'', The Police „Every Breath You Take'', Nancy Sinatra ''Bang Bang'' oraz ''Nic nie może wiecznie trwać'' - który zawojował listy przebojów między innymi stacji 4FUN czy VOX - powraca z singlem ''Tolerancja''.SŁUCHAJ W STREAMIE: https://e-muzyka.ffm.to/djrefreshtolerancja

Nieśmiertelny tekst i kompozycja Stanisława Sojki zyskały nowe życie w stylu pop, funk, nu disco. Lekka i bujająca forma sprawia wrażenie, że utwór wręcz płynie. Obok elektroniki nie brak też żywych instrumentów. Na gitarach zagrał Filip Kuczak, na instrumentach perkusyjnych zaś Michał Miczos Drums. Całości dopełniają rozbudowane chórki (Karol Chachurski, Marcin Staszek, Monika Hetmańska, Monika Szostak) oraz rewelacyjny wokal Krisa Kubisa. To wszystko razem sprawia, że utwór (nie świąteczny) idealnie wpisuje się w świąteczne klimaty.

Wzięcie na warsztat „Tolerancji” od ikony jaką jest Stanisław Sojka stanowiło nie lada wyzwanie. Przesłanie jakie niesie ze sobą ten utwór jest ponadczasowe. Życzę nam wszystkim wrażliwości, empatii, otwarcia na problemy innych ludzi i ludzkiej tolerancji. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało się nam uzyskać. Po raz pierwszy do produkcji mojego utworu zaprosiłem, aż tylu muzyków i wokalistów. Wszyscy spisali się znakomicie i myślę, że to doskonale słychać w nagraniu - mówi Piotr Zalasiński, czyli Dj Refresh.

SŁUCHAJ NA YOUTUBE:

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.