czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Piłeś? Nie jedź! Jutro działania trzeźwość

Dodano:
garwolin - Piłeś? Nie jedź! Jutro działania trzeźwość

Już jutro garwolińscy policjanci przeprowadzą kontrole, które będą miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom. Policja apeluje o odpowiedzialność i trzeźwość za kierownicą.

- Na drogach powiatu garwolińskiego pojawią się jutro policjanci, którzy po raz kolejny przeprowadzą cykliczne działania pod hasłem "Trzeźwość". Ich głównym celem jest uświadomienie kierowcom, jak ogromne zagrożenie niesie ze sobą prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, dlatego apelujemy o rozsądek, ostrożność, odpowiedzialność i trzeźwość za kierownicą – mówi podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


- Jeśli jesteś świadkiem agresji drogowej lub masz podejrzenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków – powiadom Policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 – apeluje policjantka.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.