czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Sprzęt za prawie 40 tys. zł trafił do OSP z Górzna

Dodano:
garwolin - Sprzęt za prawie 40 tys. zł trafił do OSP z Górzna

14 listopada 2023 r. w Urzędzie Gminy w Górznie odbyło się przekazanie sprzętu pożarniczego dla druhów z terenu gminy Górzno.


Jednostki OSP otrzymały dofinansowanie w wysokości 39 150 zł zakup sprzętu pożarniczego oraz środków ochrony osobistej, pozostałe na modernizację strażnicy. Nowe mundury, sprzęt łączności, drabiny i inny sprzęt to podstawowe wyposażenie strażaków, które muszą być zawsze sprawne i gotowe do działania.

Dofinansowanie przekazał Samorząd Województwa Mazowieckiego. W spotkaniu uczestniczyli: członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, dyrektor MZD oddział Garwolin i radny powiatowy Marek Chciałowski, wójt gminy Górzno Waldemar Sabak, przewodniczący rady gminy Górzno Krzysztof Skwarek i przedstawiciele jednostek OSP z terenu gminy Górzno.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.