czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nowy samochód dla SOSW w Trzciance

Dodano:
garwolin - Nowy samochód dla SOSW w Trzciance

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Trzciance otrzymał nowy samochód do przewozu swoich podopiecznych, którego zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Powiatu Garwolińskiego.


SOSW w Trzciance otrzymał 9 - osobowy samochód marki Ford Transit Custom MCA Trend Kombi, w pełni przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z mocowaniem na wózek inwalidzki.

Zakup samochodu został dofinansowany ze środków PFRON pochodzących z „Programu wyrównywania różnic między regionami III”, w wysokości 135 000 zł. Całość zakupu auta to blisko 250 tys. zł, pozostała kwota pochodzi ze środków własnych powiatu.

Dojazd nowym autem będzie dla podopiecznych łatwiejszy i bardziej komfortowy, w znacznym stopniu usprawni funkcjonowanie placówki.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.