KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Akustyczne granie w Sobolewie

Dodano:
garwolin - Akustyczne granie w Sobolewie

Wyjątkowy koncert Wodecki i Grechuta Akustycznie już w kwietniu!

W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 18.30 odbędzie się wyjątkowy koncert Wodecki i Grechuta Akustycznie.

Wodecki|Grechuta Akustycznie to wyjątkowy koncert z największymi przebojami dwóch wspaniałych, niezapomnianych krakowskich artystów, których twórczość uwielbiana jest przez całe pokolenia Polaków. W repertuarze nie zabraknie takich utworów jak "Zacznij od Bacha", "Lubię wracać tam, gdzie byłem", "Rzuć to wszystko co złe", czy "Nie dokazuj, "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją Panią". "Wiosna - ach to ty".., i wielu innych. Do tego piękne teksty, m.in.: Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Adama Mickiewicza, Konstantgo Ildefonsa Gałczyńskiego.

Piosenki podane są niezwykle elegancko w subtelnych aranżacjach w oparciu o śpiew i instrumenty akustyczne w wykonaniu kameralnego kwartetu Ambitus w składzie:

Robert Protasewicz - wokal, instrumenty perkusyjne
Krzysztof Chromiński - fortepian
Marek Matwiejczyk - akustyczna gitara basowa, kontrabas
Adriana Masiak - skrzypce, wokal


Bilety: 40zł - przedsprzedaż, 50zł - w dniu koncertu,
dostępne w sprzedaży internetowej:
https://biletyna.pl/event/view/id/413711
(+ dodatkowa opłata serwisowa 2,16 zł)
oraz stacjonarnie w Gminnym Domu Kultury.

UWAGA: DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP POWYŻEJ 30 OSÓB istnieje możliwość zakupu BILETÓW ZBIOROWYCH z 25% rabatem, w promocyjnej cenie przedsprzedażowej: 30zł/os.
Oferta skierowana jest m.in. do zainteresowanych: stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, placówek, zakładów pracy, uniwersytetów trzeciego wieku i innych organizacji.

Szczegóły u organizatora:
Gminny Dom Kultury w Sobolewie, tel. 502 374 772

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.