KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

PiS przedstawił swoich kandydatów

Dodano:
garwolin - PiS przedstawił swoich kandydatów

W środę, 20 marca w OSP Łaskarzew odbyła się prezentacja kandydatów PiS w nadchodzących wyborach.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane sylwetki każdego kandydata z poszczególnych okręgów - jego wykształcenie, dotychczasowe osiągnięcia i informacja o obecnie zajmowanym stanowisku. Kandydaci wychodzili na scenę, gdzie mieli wykonywane zdjęcia.

Wśród osób, które ubiegają się o miejsce w radzie powiatu są m.in. była poseł, nauczyciele, dotychczasowi wójtowie, osoby z wykształceniem prawniczym, społecznicy i obecni radni.

Po tej prezentacji kandydat Michał Jaworski przedstawił zgromadzonym kandydata na burmistrza Maciejowic - Karola Brojka.
Do rady gminy Maciejowice PiS wystawił pełną listę - 15 radnych.


Listy KW PiS:

Okręg nr 1:
1. Maciej Kurowski
2. Krystyna Maria Antolak
3. Jakub Starzyński
4. Anna Łysiak-Zając
5. Bogusława Elżbieta Jończyk
6. Leszek Marek Mączka

Okręg nr 2:
1. Iwona Teresa Kurowska
2. Jacek Stanisław Woźniak
3. Anna Grzegrzółka-Woźniak
4. Dominik Banaszek
5. Tomasz Mazurek

Okręg nr 3:
1. Tomasz Tadeusz Majczyna
2. Sylwia Bogusława Zimońska-Sus
3. Marcin Jaroń

Okręg nr 4:
1. Renata Szarek
2. Waldemar Trzaskowski
3. Marian Stanisław Janisiewicz
4. Marcin Nowak
5. Karolina Michalina Jamnicka-Kondej

Okręg nr 5:
1. Michał Jaworski
2. Andrzej Jacek Koszutski
3. Elżbieta Radziej
4. Małgorzata Czwarnowska
5. Danuta Teresa Proczek

Okręg nr 6:
1. Krzysztof Jerzy Ochnio
2. Lidia Anna Soćko
3. Nina Maria Braun
4. Krzysztof Ośka
5. Stanisław KostyraREKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tylko nie partia wiatrakowa (, #IP fe60cfad82) Odpowiedz

Zwolennicy trzeciej drogi nie cieszcie się z zamieszania w pisie bo wyborów to wy nie wygracie. Nikt w powiecie nie chce mieć wiatraków w pobliżu swojego domu a wasza ministra Kloska już pokazała w sejmie jakie lobby za wami stoi. Rolników też nie wspieracie w ich protestach tylko działacie razem z Tuskiem. Forum to w rzeczywistości POKO. Pis wygra wybory.

Ona (, #IP 1e564da538) Odpowiedz

No tak wyborcy pisu chca byc dalej dyma... jak przez ostatnie lata, dobry przyklad rolnicy

Ona (, #IP 6f50435cad) Odpowiedz

Pamietajcie pisowym nie chodzi o was ani o miasto, im tylko chodzi zeby sie na stolki zalapac, widac to po tym ze kied skonczyla sie kasa z gory to zra sie juz na najnizszych poziomach.

Litości (, #IP 1b84984a6c) Odpowiedz

A komu zależy - Tuskowi, Millerowi, Kosiniakowi, Biedroniowi, Hołowni?

Taka prawda (, #IP f5730b9016) Odpowiedz

Pali sie pod ... pisiorm

Taka prawda (, #IP 8eb697a2ab) Odpowiedz

Pali sie pod ... pisiorm

bedok (, #IP d8aaddbdde) Odpowiedz

Myślę że pis wygra te wybory i dalej będzie rządził powiatem. Nie dlatego że są tacy wspaniali tylko dlatego że prawicowy wyborca nie będzie miał alternatywy w wyborach do powiatu. Do sejmiku to jest konfederacja ale do powiatu to trzeba kogoś poszukać na dalszych miejscach na liście pisu a nie koniecznie na jedynki głosować. Do rady miasta to są zjednoczeni, bardziej prawi niż pis.

Do bedoka (, #IP 8824ee5d2f) Odpowiedz

Zasmiecasz Wirtualny Garwolin swoimi mądrościami, a teraz tu piszesz. Twoje wpisy wskazują, że jesteś właśnie jednym z tych Zjednoczonych, nawet wydaje mi się, że wiem dokladnie którym. Dziwne, że do doktryny kościelnej się nie odwołałeś w swoim wpisie...

A fuuu. (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Panie Tomasz Mazurek czy to prawda że w 2006 roku startowałeś z listy PO a teraz z listy PIS? Tak szybko zmieniasz Pan poglądy? Oj nieładnie !!! Co na to żona?

Lista wstydu - PIS! (, #IP f3405f89d7) Odpowiedz

Jedyna lista, zwana listą wstydu: A kto na niej: Oto brylanty i kryształy, z nieposzlakowaną opinią, lokalne rodzynki, ze zwichrowaną drogą polityczną, a wśród nich np. 1. Maryjan - dość kręta droga polityczna: bywał w partyi - jedynej słusznej z PRL, potem przykucnął do PSL-i, potem zachciało mu się do Wspólnoty i kończy znów w jedynej słusznej sile narodu: tym razem w przyszłej nieboszczce PiS-ie! A mówiłem Maryjan nie idź tą drogą, co poszła lokalna Saaba. Ta droga prowadzi donikąd! Żebyś miał maturę, to mógłbyś zostać absolwentem Collegium Humanum (zw. tez złośliwie Tumanum). I chwaliłbyś się i cieszyłbyś się tak jak była posłanka Iwonna czy też Kaziuk z Parysewa.

Zofia. (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Ciekawe czy żony dumne z mężów co są na liście wstydu?

ha ha ha (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Te listy chyba Woźniakowi pomagała tworzyć ta co skończyła collegium humanum była posłanka Iwonka. A tym co się znaleźli na niej to nie wstyd?

Elf (, #IP a5c87af957) Odpowiedz

I bardzo dobrze, wolny rynek pracy czeka na pisiorow, sami eksperci to ze znalezieniem roboty nie beda miec problemu

Pilawiak (, #IP c5dd9e4bdf) Odpowiedz

PIS nie ma szans. Nic nie robią dla miasta czy powiatu.im już podziękujemy. Chociaż byłam kiedyś za pisem teraz lepszą opcją jest konfederacja.

Jaro (, #IP be3b56d100) Odpowiedz

Na Pomorzu PiS w wyborach wystawia hindusa , ta partia zmierza ku upadkowi ale sami są winni robiąc straszy syf w tym kraju przez ostatnie lata

bardzo dobra robota. (, #IP a170c23a28) Odpowiedz

wieśniaki z łaskarzewa ponownie wybrali pis! bardzo dobra robota...

Jan (, #IP 3b4cbb11cf) Odpowiedz

Nigdy nie zagłosuję na PIS

ten pis to nie pis (, #IP 3d9f3d9aad) Odpowiedz

farbowany lis majczyna w 2010 roku startował z listy sojuszu lewicy demokratycznej w wyborach do rady gminy czy wójt o tym wspomni w swoich wypocinach w intrenecie?

A wójt to inny ? (, #IP dd5d977a50) Odpowiedz

Przydupas ma to do siebie że ślizgać się chce całe życie . I źle to świadczy o każdym kto zamiast świni płuc pod nogi to choćby słowo zamieni. Pamiętna strasz miejska urzędy się marzą. Do łopaty !!!!

To dobre (, #IP dd5d977a50) Odpowiedz

No ale darmozjadów nie brak. Rowy kopać to może się nadaje . A wójt to lubi mieć takich dr.....wokol

No to grubiutko (, #IP e6f8119518) Odpowiedz

Jak widać Poseł i IK lubią takich kandydatów co startowali wcześniej z Komitetów o zupełnie przeciwnych poglądach niż PiS. Przecież jest jest jeszcze Jakub Starzyński startujący kiedyś z Komitetu Marzeny Świeczak i w kampanii 2018 roku wojujący z Iwoną Kurowską. Jest Pani Nina Braun startująca do Powiatu w 2014 roku z PSL, a w 2018 już z Wspólnoty. Teraz zaliczy trzecie ugrupowanie, dzięki Posłowi, który wylawia talenty.

Wyborca (, #IP 4ed6245eaf) Odpowiedz

A Nina i Krzysztof znowu razem

Swojak (, #IP 0aed865e74) Odpowiedz

Chyba tylko na plakatach na plotach bo Krzych lubi chodzić do Kębłowa.

Wyborca (, #IP 4ed6245eaf) Odpowiedz

Startują z jednej listy, ciekawa zagrywka, czyżby chcieli sprawdzić kto jest bardziej lubiany ? Nie rozumiem tego ?

Może jaśniej? (, #IP 6895049925) Odpowiedz

A po co tam chodzi do tego Kębłowa?

Jeszcze za mało (, #IP 7acdc12fe4) Odpowiedz

Przecież listę w okręgu 6 (Żelechów, Trojanów) otwiera Krzysztof Ochnio, który w roku 2006 startował do Rady Powiatu z list Samoobrony. Ależ mistrzostwo w komponowaniu list przez Posła. Jakby poczekał do godziny 10, a nie rejestrował już o 9 rano, to znalazłby jeszcze przez tą godzinkę kogoś od Biedronia.

Jeszcze jeden (, #IP 28642f33aa) Odpowiedz

Od Biedronia nie ma, ale jest Tomasz Mazurek, który w 2006 startował z list Platformy Obywatelskiej też do Rady Powiatu Garwolińskiego. Ależ listy zostały stworzone przez tych geniuszy. No, ale jeśli się ma MBA z Collegium Humanum to ułożenie takich wspaniałych list to bułka z masłem.

(, #IP 62ff5cb99c) Odpowiedz

Na zebraniu w Maciejowicach kandydatka Do Rady Powiatu z listy PiS nie chciała zabrać głosu-nie miała nic do zaproponowania wyborcom, chce być po prostu radną jak całe to towarzystwo kadrowego Woźniaka nie ma nic do zaproponowania mają być radnymi bezradnymi i tyle

rolnik z PiS (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

hau, hau, hau. Pieski szczekają a karawana idzie dalej. Brawo Panie Pośle Woźniak, Brawo Państwo Kurowscy. zwycięstwo macie w kieszeni. Cały Garwolin Was popiera.

Jan (, #IP 3b4cbb11cf) Odpowiedz

chyba kpisz sobie. Ja jestem przeciwny, glosowac nie bede ani na nich ani na nikogo z Pis tak jak wielu moich znajomych

Rolnik z PiS. (, #IP 66a17f2cb4) Odpowiedz

pisałem o Garwolinie a nie o jakichś wsiach 30 kilometrów od miasta

Jan (, #IP 3b4cbb11cf) Odpowiedz

i podpisałeś się jako rolnik no brawo. Więc rolniku, z Garwolina, nie jakiś wsi 30 km dalej, pisz we wąłsnym imieniu a nie mieszkańców całego miasta. Na dniach sam zobaczysz że pis przegra

O proszę (, #IP 9d5e3c3bae) Odpowiedz

Pan Jacek Woźniak, Pan Maciej Kurowski i Pan Michał Jaworski czas na lans znaleźli, ale na wykonywanie obowiązków radnego już się nie udało. W piątek żaden z Nich nie pojawił się na sesji Rady Powiatu w piątek 22 marca. Jak można głosować na kogoś kto nie poczuwa się do wykonywania mandatu wyborców. Zestawmy to np. z radną Teresą Bąk, która już nie kandyduje a jest obecna na Komisjach i Radach. Tak samo głosowanie na Iwonę Kurowską, która startuje tylko po to żeby namieszać a tak na prawdę czeka aż miejsce w Sejmie się zwolni bo Milewski albo Kocowa pójdą do Europarlamentu.

Kadry Woźniaka (, #IP fce8a33ca0) Odpowiedz

Dwóch kandydatów do Rady Powiatu od Woźniaka szlify zbierało w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych prowadzonych przez Karwowskiego. Tymi osobami są Michał Jaworski i Tomasz Majczyna, którzy tam pracowali. Ciekawe dlaczego tak Woźniakowi pasują osoby z doświadczeniem akurat w takim Ośrodku?

szlify (, #IP cff86d1913) Odpowiedz

Pracując w MOW trzeba mieć bardzo dobre przygotowanie i takie same umiejętności z różnych dziedzin życia. Wszystko po to by umieć pokazać młodzieży życie i przygotować do niego tych , którzy mieli w dzieciństwie pod górę. Nie znam tych panów, ale jak tam pracowali to dadzą radę wszędzie.

Proszę cię (, #IP dd5d977a50) Odpowiedz

Przestań. To trzeba być hipokrytą i nierobem by kandydować

Piotr (, #IP b7dc1f7899) Odpowiedz

Przeczytaj ponizej wpis dotyczacy majcyny... jak on daje rade

Dzisiaj to wstyd kandydować do samorządu z list PIS-u. (, #IP f3405f89d7) Odpowiedz

Dzisiaj to wstyd kandydować do samorządu z list PIS-u. Na zdjęciach same brylanty i kryształy. Nieobce im kolesiostwo, nepotyzm, kumoterstwo, układy i układziki, koligacje rodzinne. Wielu z nich ma bogate życiorysy: Kurowska, Majczyna, Koszutski i o innych za chwilę?

PORAŻKA (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

JEDNA WIELKA PORAŻKA! tylko tyle w tym temacie!

Great Family (, #IP c16cd9bda9) Odpowiedz

Same Woźniaki i Kurowskie. Kpina. Jedna wielka rodzina. Oni nie zdobędą więcej jak trzech mandatów. Pis w powiecie został rozłożony na łopatki. wiadomo przez Kogo. dziwne że Warszawa z tym nic nie robi.

Okręg 3 (, #IP 8c26782e9b) Odpowiedz

Okręg 3: na czele cóż za osobowość - były strażnik miejski i nie tylko i .................

Fragment wyników kontroli GOPS w Borowiu przez Wojewodę (, #IP fce8a33ca0) Odpowiedz

Zgodnie z art. 179 ustawy, w terminie do dnia 31 marca każdego roku wójt składa radzie gminy roczne sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny oraz przedstawia potrzeby związane z realizacją zadania. Całość materiału przedkładanego radzie gminy przygotowywana jest przez podmiot, który faktycznie odpowiada za realizację tego zadania w gminie, a zatem przez Ośrodek. W trakcie kontroli okazano Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny za rok 2019, które zostało przedstawione na sesji Rady Gminy Borowie 22 kwietnia 2020 r. Sprawozdanie za rok 2020 wpłynęło do Urzędu Gminy w Borowiu 30 września 2021 r. Jak widać w roku 2021 udało się Panu Majczynie osiągnąć zaledwie pół roku opóźnienia w stosunku do terminu ustawowego.

On (, #IP 6533b71366) Odpowiedz

Mowa o tym co nie ma papierow zeby byc kierownikiem gopsu ale wojt go tam wsadzil na p.o. kierownika i jest?

Dokładnie (, #IP fce8a33ca0) Odpowiedz

Ostatnio na tego Pana była rozpatrywana skarga na Sesji Rady Gminy Borowie. Może ktoś by mógł coś więcej napisać bo jakoś się to nie przebiło do przestrzeni publicznej.

Mieszkaniec (, #IP 06377bb9fd) Odpowiedz

oficjalnie tylko tyle jest https://www.bip.borowie.pl/plik,1791,uchwala-nr-lxix-406-2024-rady-gminy-borowie-z-dnia-18-marca-2024-roku-br-w-sprawie-rozpatrzenia-skargi-na-dzialalnosc-gminnego-osrodka-pomocy-spolecznej-w-borowiu-oraz-zastrzezen-wobec-kierownika-tej-placowki.pdf

No to słabe to uzasadnienie (, #IP e6f8119518) Odpowiedz

Niech Rada Gminy w Borowiu pokaże tą opinie prawną, że praca jako wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym to jest praca w pomocy społecznej. Tak samo prosimy o wskazanie tych wyroków sądów, które niby mają o tym świadczyć.

Wojt (, #IP dd5d977a50) Odpowiedz

Lubi takich przydupasow

Jarek (, #IP 468b1cfbb0) Odpowiedz

On ma samych takich.

pod dywan (, #IP 01a90f4f33) Odpowiedz

najlepiej wszystko zamieść pod dywan i nie ma żadnego problemu