KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kolejny Lidl wchodzi do Garwolina

Dodano:
garwolin - Kolejny Lidl wchodzi do Garwolina

Spółka PKB Inwest Budowa poinformowała, że sieć handlowa Lidl Polska będzie najemcą nowo powstającego Parku Handlowego w Garwolinie.

Park handlowy w Garwolinie to już 33 projekt w portfolio obiektów realizowanych przez PKB Inwest Budowa. Stanie on na działce o powierzchni ok. 3,6 ha przy ul. Trakt Lwowski w Garwolinie (województwo mazowieckie). Inwestycja jest strategicznie zlokalizowana - bezpośrednio przy węźle łączącym drogę ekspresową S17 (prowadzącą m.in. z Lublina do Warszawy) z ul. Tadeusza Kościuszki wiodącą do centrum miasta.

W ramach inwestycji powstaną 3 budynki o łącznej powierzchni 11 045 mkw. GLA. Jeden z nich o powierzchni ponad 2 100 mkw. zajmie sklep Lidl Polska.

- Z przyjemnością witamy Lidl Polska jako partnera w naszym projekcie. Jesteśmy przekonani, że ich obecność w Parku Handlowym w Garwolinie wzbogaci ofertę handlową regionu i umocni pozycję kompleksu jako głównego centrum codziennych zakupów dla mieszkańców miasta i okolic - mówi Jacek Ostwald, komplementariusz PKB Inwest Budowa.

REKLAMA:


Poza operatorem spożywczym nowa inwestycja będzie oferować bogaty wybór sklepów zaspokajając różnorodne potrzeby lokalnej społeczności. Na terenie parku znajdą się lokale znanych i lubianych sieci handlowych takich jak m.in. Dealz, Pepco, Tedi czy Rossmann. Każdy z lokali będzie miał własne wejście bezpośrednio z parkingu, na którym do dyspozycji klientów zaplanowano 400 wygodnych miejsc postojowych.

- Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 850 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju. Każdy kolejny to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertęnaszych produktów w atrakcyjnych, niskich cenach wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Otwierając nowe sklepy, tworzymy jednocześnie nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Affairs and CSR Lidl Polska.

W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajdują się tereny niezabudowane przeznaczone w planie miejscowym pod obiekty usługowe, produkcyjne i magazynowe, a także restauracja McDonald’ s oraz stacja paliw Shell.

Zakończenie inwestycji w Garwolinie przewidziane jest na IV kwartał 2024 r.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 5b368a91b4) Odpowiedz

Ogromy sukces . Zamiast fabryk przerzeralnia niemieckich odpadów

Igor (, #IP 374b5bf9c5) Odpowiedz

Lidl to chyba najgorszy z tych dużych sklepów, nie chodzę tam

Gosc (, #IP 00f5386883) Odpowiedz

Urodzeń brakuje i będzie brakować coraz dotkliwiej pracy w tym mieście mało i słabo płatna warunki życia narzucane przez Unię coraz gorsze to niestety nie jest świat dla biedoty i warunki do życia jako niewolnik nikt tego nie chce dla siebie i swoich dzieci.

Nicola Kargul (, #IP 66a17f2cb4) Odpowiedz

nie pasuje ci unia, zawsze możesz przenieść się na białoruś

Unia (, #IP f1b4503288) Odpowiedz

Poczekaj aż unijni mądrale każą ci wpier.robaki i wlasne gówno unia się skończy jeśli przyjmnie Ukrainę oni nie dadzą się im tak dymac jak Polaczki.

Nicola Kargul (, #IP 66a17f2cb4) Odpowiedz

już od półtora roku pisowskie łajzy straszą robakami i co? żresz na święta szarańczę czy szynkę?

inwestycje! (, #IP 03aea76954) Odpowiedz

Pytanie dla kogo, zobaczmy jak upadaja małe sklepy w miescie których wlascicielami są mieszkańcy.A radni zadowoleni z tego co robią. Pomimo,że ustawa uchwalona przez PIS pozwalała na podniesieni lokalnych podatków o 15% radni nie podnieśli nawet o 1% ( bo wybory ) a kto najwięcej zyskał - to własnie te bardzo duże firmy, które nie wiem czy płacą wszystkie podatki w garwolinie czy tylko ten od nieruchomości. a drogi chyba najbardziej niszczą wielkie tiry z towarami. Pytanie czy dyweloperzy obniżyli ceny. Co z tego mają mieszkańcy osiedl - trudności poruszania się po mieście , fatalne drogi, brak rozwiązań komunikacyjnych. Jak to jest, że liczba mieszkańców w Garwolinie niwiele wzrosła, pomimo powstania wielu osiedli. Czy ktoś robił takie analizy. To tak samo jak radny sejmiku , a równocześnie dyraktor ZOZ w Garwolinie podczas ostatniej sesji mówił o dużym spadku urodzin w szpitalu. Pytanie a czy ktoś zrobił analizę czy spadek urodzeń nastą pił w powiecie bo może kobiety nie chcą rodzić w Garwolinie.Jeśli tak to co jest tego przyczyną ?

Ona (, #IP d5f7392053) Odpowiedz

Rodza tylko te co musza.. inne wybieraja lepsze placowki.

To jest żenujące... (, #IP b1193d3f01) Odpowiedz

Zamiast pozyskiwać inwestorów, którzy postawiliby jakiś zakład pracy, fabrykę, etc, to pozyskują kolejne hiper markety, które z jednej strony zniszczą lokalny small-biznes, jakikolwiek, a z drugiej wydoją z Polaków kasę, nie płacąc przy tym żadnych podatków. Będziemy niewolnikami we własnym kraju. No gratuluję takiej wizji rozwojowej i poziomu zarządzania miastem.

.... (, #IP 1cf2a5fe73) Odpowiedz

Żenujące to mało powiedziane...kompletny brak wizji rozwoju miasta. Garwolin jest jak jeden wielki market. Gratuluje pani burmistrz i radnym.

bedok (, #IP 2939ff574f) Odpowiedz

Nic dodać nic ująć!!

(, #IP a0bbe41591) Odpowiedz

Jeszcze więcej rosmanów lidlów biedronek... kupujta i konsumujta. Taka to wizja rozwoju miasta zawód kasjer-sprzedawca...

Narzekacz (, #IP 580a14ff47) Odpowiedz

Ale to możesz otworzyć jakąś fabrykę, poszukać inwestorów... Sklep też daje miejsca pracy,

(, #IP 5cce932a58) Odpowiedz

super kolejne miejsce spacerów, zdrowego odżywiania, pozyskiwania wartości intelektualnych, no jednym słowem rozwijamy się...

Bardzo stara wizualizacja (, #IP 24cb60da03) Odpowiedz

Strefy parku nie widać, Brico w budowie.

pamiętajcie 400 WYGODNYCH miejsc parkingowych (, #IP 2939ff574f) Odpowiedz

Każdy z lokali będzie miał własne wejście bezpośrednio z parkingu, na którym do dyspozycji klientów zaplanowano 400 wygodnych miejsc postojowych TAK BEDZIE MÓWIĘ WAM. 400 miejsc stłoczonych na obszarze porównywalnym do połowy boiska piłkarskiego. To na pewno będą wygodne miejsca, takie jak przy Biedronce na Targowej.