czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Powstanie telewizja Internetowa w Borowiu

Dodano:
garwolin - Powstanie telewizja Internetowa w Borowiu

Grupa młodzieży z terenu gminy Borowie będzie tworzyć lokalną telewizję Internetową, gdzie będą udostępniane relacje z ciekawych wydarzeń.

Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu otrzymał dofinansowanie w ramach „Konkursu” „Duże Granty” w Programie „ Równać Szanse 2023” Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez „ Fundację Civis Polonus”.

W ramach projektu pn. KulturLove TV grupa młodzieży z terenu gminy Borowie będzie tworzyć lokalną telewizję internetową, gdzie są udostępniane relacje z ciekawych wydarzeń na terenie naszej gminy.

Po raz drugi młodzież miała możliwość zwiedzić Telewizję Polską oraz radio, tym razem w Lublinie. Mieli możliwość zobaczenia jak na żywo przeprowadzona jest audycja radiowa. Oprócz praktycznej wiedzy była też przerwa na cebularza w Regionalnym Muzeum Cebularza oraz zwiedzanie Lublina.
REKLAMA:


Zdjęcia: GOK w Borowiu/Facebook


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.