czan maj 2022

Garwolin Sport

Drugi raz uszczęśliwią ''Nafciarzy''? Przed Wilgą szansa na utrzymanie

Dodano:
garwolin - Drugi raz uszczęśliwią ''Nafciarzy''? Przed Wilgą szansa na utrzymanie

Do końca czwartoligowych zmagań pozostały już tylko trzy kolejki. Nastroje w Garwolinie zmieniają się jak w kalejdoskopie i z fatalnych znów są naprawdę dobre.

Wygrywając z KTSem Weszło Wilga zaszokowała całe piłkarskie Mazowsze. Doskonały mecz "czarno-czerwono-niebieskich" nie tylko dał bezcenne punkty w kontekście utrzymania, ale także sporo pozmieniał w walce o awans.

Strata punktów przez warszawską ekipę niemalże wykluczyła ją z dalszej rywalizacji o promocję, pozostawiając na placu boju tylko dwa zespoły. Wisła II Płock i Ząbkovia Ząbki to ostatni kandydaci realnie liczący się o ten sukces. Z tymi drugimi Wilga zagra już w tę sobotę na wyjeździe.

Będzie to z pewnością mecz jeszcze trudniejszy niż przed tygodniem, choć gra rywala w końcówce sezonu także pozostawia sporo do życzenia. Kolejno remis i porażka z Błonianką Błonie i Oskarem Przysucha walczącymi o utrzymanie skomplikowały życie nie tylko Ząbkovii, ale także garwolinianom.

Rywale pokazali już, że nawet teoretycznie słabsze zespoły przy odpowiedniej motywacji mogą z Ząbek wywieźć ważne punkty. Czy Wilga zrobi to samo? Odpowiedź już jutro o godz. 19

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.