czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Wybory do Europarlamentu. Kto wygrał w naszym okręgu?

Dodano:
garwolin - Wybory do Europarlamentu. Kto wygrał w naszym okręgu?

Na kogo głosowali wyborcy w naszym powiecie?

W naszym powiecie Prawo i Sprawiedliwość otrzymało 20 814 głosów, Koalicja Obywatelska 5 073 głosy, Konfederacja 4 907 głosów, a Trzecia Droga 3 190 głosów (dane z dnia 10 czerwca godzina 7:00).

Najwięcej wyborców w okręgu nr 5 głosowało na Marię Koc (PiS) otrzymała ona 10 373 głosy. Na drugim miejscu znalazł się Andrzej Halicki (KO) z liczbą 4 275 głosów. Na trzecim natomiast Rafał Foryś (Konfederacja) - 2 196 głosów. Z Trzeciej Drogi najwyższy wynik miała Janina Orzełowska - 1 304 głosów.


REKLAMA:


Zdjęcie poglądowe: iStockphoto


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Olek (, #IP 95c9af7b22) Odpowiedz

Mnie zastanawia jedno a mianowicie rolnicy którzy protestują przeciwko Zielonemu Ładowi a później idą na wybory i głosują na PiS który zgodził się na ten zielony ład i za nim głosował, czyli rolnicy protestują przeciwko działaniom partii na którą głosują...

po co głosować na mądrzejszych (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

chłop to istota niezbadana, dobrze zbudowana i odporna na wiedzę. Jak widać na doświadczenie, historię i myślenie skutkowo-przyczynowe też jest odporna.

Olek, jedz czosnek i cebulę - niszczą środek kapusty w mózgu, (, #IP cd923b51db) Odpowiedz

który w Twoim się rozmnaża.

Odpowiedz (, #IP 0029e16979) Odpowiedz

Czemu przez resztki twoich szarych komorek przemawia taka nienawisc do innej osoby . Co ci ktos jest winien oprocz tego ze ma rozum a nie sieczke jak ty