czan maj 2022

Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Samochód wypadł z drogi i dachował. Za kierownicą pijany kierowca

Dodano:
garwolin - Samochód wypadł z drogi i dachował. Za kierownicą pijany kierowca

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który wsiadł po alkoholu za kierownicę i wypadł z drogi.

Jak się okazało, za kółkiem opla siedział 33-letni obywatel Mołdawii. Mężczyzna po zdarzeniu został osadzony w policyjnym areszcie.
Podkom. Małgorzata Pychner informuje, że do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godz. 23 w Trąbkach na ulicy Osadniczej. - Osobowy opel wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów pojazdu trafił do szpitala - informuje.
Policjanci, którzy pojawili się na miejscu ustali, że kierujący oplem 33-latek był nietrzeźwy. - Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze osadzili go w policyjnym areszcie - przyznaje podkom. Małgorzata Pychner. Dodaje, że samochód został odholowany na parking na koszt właściciela.
Fot. KPP w Garwolinie (fot. ilustracyjne).

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.