czan maj 2022

Garwolin Sport

Charytatywnie w Parysowie. Zagrali dla potrzebujących dzieciaków

Dodano:
garwolin - Charytatywnie w Parysowie. Zagrali dla potrzebujących dzieciaków

Na obiektach Orła Parysów odbył się turniej będący piękną inicjatywą charytatywną. Do rywalizacji stanęło aż szesnaście drużyn, najlepsi okazali się reprezentanci Whiskey Highlanders

W ostatni weekend w Parysowie odbył się turniej piłki nożnej w ramach akcji "Spotkajmy się w Miastkowie 5". Ogromna w tym zasługa całej rodziny Orła, a przede wszystkim prezessa klubu Łukasza Kwiatkowskiego.
Do turnieju zapisało się aż szesnaście drużyn, co zwiastowało świetną rywalizację. Oczywiście celem nadrzędnym była pomoc, jednak tylu futbolowych zapaleńców zwiastowało świetną rywalizację.
Od samego początku postrach siał zespół Whiskey Highlander, który przez fazę grupową przedarł z dorobkiem siedmiu punktów.
Jeszcze lepiej prezentował się RedBull Ciechanów z kompletem oczek. Równie sprawnie te ekipy przeszły swoje mecze ćwierćfinałowe, a wraz z nimi do półfinałów awansowały zespoły Górnika Górna i FC Żubry. Ci pierwsi ulegli 0:2 ekipie Whiskey Highlanders, a idący dotąd jak burza zawodnicy z Ciechanowa przegrali po jedenastkach z "Żubrami".
Finał to już kolejny pokaz siły późniejszych zwycięzców. Nie pozostawili "Górnikom" większych szans i zwyciężyli 2:0, tym samym zgarniając wszystkie indywidualne nagrody.
Łączna kwota jaką udało się zebrać to aż 15 872 zł!
Klasyfikacja końcowa:
1. Whiskey Highlanders
2. Górnik Górna
3. FC Żubry/RedBull Ciechanów
5. Oldboys Wilga Garwolin/Wilga Miastków/Perła Kolunia/Laguna Stary Miastków
Pozostałe zespoły: Huragan Starowola, Oldboys Wilga Miastków, Orzeł Parysów, Orzeł Parysów II, FC Bal u Szwagrów, KS Wola Starogrodzka, Turyści Choiny, Złota Generacja

Największe wpisowe:
Górnik Górna Miastków Kościelny +2000 PLN
Whisky Highlander +1410 PLN
Huragan Starowola +1250 PLN
Największy zakup napojów izotonicznych:
Orzeł Parysów +222 szt
Górnik Górna Miastków Kościelny +156 szt
Perła Kolunia +48 szt
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: Przemysław Baran (Whisky Highlander)
Najlepszy bramkarz: Bamian Onana (Whisky Highlander)
MVP turnieju: Karol Bogusz oraz Piotr Domański (Whisky Highlander)

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.